Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Hororový návrat na kolej po prázdninách: Na Janu čekal tenhle hnus!

Autor: aba - 
1. září 2017
11:17

Nechutný návrat po prázdninách na internát zažila studentka Jana z Bratislavy. To, co ji čekalo v jejím přechodném domově, bylo opravdu děsivé.

Ačkoliv se jedná o levnou možnost studentského ubytování, takový hnus, jaký našla Jana po návratu zpátky na internát, by nikdo nečekal.

Během léta se totiž pokoje pronajímají jako krátkodobé ubytování různým brigádníkům nebo stavebním dělníkům, které láká nízká cena. Ovšem na rozdíl od hotelu tam žádná pokojová služba nefunguje, a když dělníci odešli, neobtěžovali se s tím, aby po sobě uklidili.

Jana se vrátila do školy do Bratislavy a z toho, co našla, se jí zvedl žaludek. Fotky špinavé koupelny, zbytků sprchového gelu vylitého na umyvadle a nechutného záchodu sdílela na Facebook s ironickým komentářem: „Děkuji lidem, kteří tu byli přes léto, že tu nechali tak voňavo a čisto.“ 

Zažili jste i vy podobně hororový návrat na internát nebo kolej? Pokud ano, neváhejte posílat svoje fotografie a příběhy na náš e-mail tip@blesk.cz.

Video Vražda na kalifornské univerzitě. Student zde ubodal k smrti profesora psychologie. - Reuters

kiwi65 ( 1. září 2017 15:40 )

 Chce dotyčná vidět fotky co zůstalo z bytu po studentkách ze slovenska??????Náklady na opravy byly 60000.......

deep_ass_flsting ( 1. září 2017 12:21 )

Jen jestli si před prázdninama ten hajzl neposrala sama.

bre-burda ( 1. září 2017 11:48 )

No bóže! Celé prázdniny dělala kulový, ti dělníci makali. Tak si alespoň děvenka vyzkoušela, když jí to máma nenaučila, jak se uklízí koupelna.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud