Krásný mladík (†18) zemřel o narozeninách přítelkyni v náručí kvůli alergické reakci na kuře

Autor: shp - 
27. dubna 2017
20:37

Měla to být romantická oslava jeho 18. narozenin s přítelkyní. Nakonec se stal z výletu po Londýně horor. Fešný školák Owen Carey zemřel v náručí své přítelkyně přímo před Londýnským okem. Dostal těžkou alergickou reakci na kuře, které snědl, a lékaři mu již nedokázali pomoci.

Owen vyšel se svou láskou na romantickou procházku anglickou metropolí. Smrt ho zastihla před ikonickým obřím kolem. „Owen zemřel před obřím kolem Londýnské oko na anafylaktickou reakci na něco, co snědl k obědu. Zemřel po boku přítelkyně Marthy,“ řekla Daily Mirroru jeho otec Paul Carey.

Chlapec byl převezen do nemocnice, kde se ho lékaři marně snažili zachránit. „Má dcera Emma mi telefonovala v 17:30. Byl jsem zrovna v Devonu, ale podařilo se mi dostat do nemocnice před desátou. Můj nejstarší syn Daniel tam byl také a společně jsme viděla Owena, stále v resuscitační místnosti s dalšími členy rodiny,“ dodal Paul.

Dal jsem svému chlapečkovi spoustu pus a objetí. Držel jsem ho za jeho studenou ruku. Bude mi moc chybět,“ pokračuje smutně Paul. „Cítil jsem se tak plný života, ale teď, teď se cítím opravdu, opravdu prázdně a bude to boj následujících dní, týdnů a měsíců smířit se s tím, co se stalo,“ uzavřel Paul Carey.

Jak se zachovat, když vaše dítě dostane alergickou reakci? Podívejte se:

Video Pavel Urík vým řekne, jak se zachovat ve chvíli, kdy dítě dostane velkou alergickou reakci - Adam Balažovič

djaba ( 29. dubna 2017 08:21 )

 Kuře asi jedl poprvé v životě .

zwil ( 27. dubna 2017 22:46 )

Bože, už běžte do pr.dele s těma svejma zasr.anýma superlativama...takové sračky, k zblit.í...to máte v hlavách naar.áno, že nic jiného nevypotíte...

andorea ( 27. dubna 2017 21:29 )

Podle Blesku zřejmě umírají pouze krásní lidé...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud