Přežila 27 bodných ran: Teď se provdala!

Lucy Yates se nedávno provdala a je teď šťastná
Autor: INT, vk - 
19. 9. 2009
04:46

Přežila 27 bodných ran nožem a na operačním stole třikrát zemřela... Neuvěřitelný příběh má za sebou Lucy Yates (21) z Londýna.

Lékařům se jí nakonec podařilo zachránit. A i přesto, že dívka ještě není zcela zdravá, vůle žít jí rozhodně nechybí.

"Její život je zázrak," vypráví matka Deborah (46), která své dítě málem třikrát ztratila. "Lucy je ta nejmilejší dívka, jakou si jen dokážete představit. Je neskutečně silná. Hrozně mě bolí, když se na ni podívám a vím, co všechno si už musela v životě vytrpět," dodává.

Lucy byla napadena loni uprostřed rušného supermarketu. Schizofrenický útočník jí tehdy do zad zasadil 27 ran nožem. Ztratila vědomí a do nemocnice byla převezena ve velmi špatném zdravotním stavu. Na operačním stole jí třikrát přestalo bít srdce. I přesto všechno žije. "Zpočátku jsem si vůbec neuvědomovala, co se stalo. Pamatuji si jen, že jsem měla všude krev. Jak špatné to se mnou bylo, mi došlo až poté, co mi lékaři oznámili, kolikrát jsem byla bodnutá," vzpomíná dívka na první okamžiky, když se probrala.

Rok od napadení se Lucy rozhodla, že za traumatickým zážitkem udělá tlustou čáru: "Provdala jsem se za svoji školní lásku a společně začínáme novou životní etapu," oznámila.

Doporučujeme
karuzo ( 20. září 2009 03:50 )

mel by to byt !! at ji daji do knihy rekordu !!! nebot toto nikdo jiny nikdy neprezil !!

davidbrouk ( 19. září 2009 20:38 )

Smekám před lékařema co ji zachránili a před její chutí do života.

siroky11 ( 19. září 2009 14:32 )

No a potom si takovouto babu vezmi, to už je na celý život, co ?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa