Chtěl rozprášit popel babičky! Místo toho zachránil topícího se psa

Autor: INT, so - 
19. 8. 2009
05:00

Život a osud si s vámi někdy pěkně pohrají. Australan Raden Soemawinat (20) šel do přístavu rozprášit popel své zesnulé babičky a stal se národním hrdinou. Z ledového moře totiž vytáhl topícího se pejska a všechno zachytily pohotové kamery.

Sue Drummond venčila jako každý den svého mazlíčka, křížence maltézáčka se shi-tzu jménem Bibi. Pejskovi se ale zachtělo do vody, a tak vlezl do moře. Vlny a vítr ho ale bleskurychle odnesly daleko od břehu a se svým stylem – čubičkou se nedokázal vrátit ke břehu. Jeho majitelka se již obávala nejhoršího. Do vody se totiž bála. Záchrana přišla záhy a ze směru, odkud to nečekala.

Na nedalekém molu se totiž právě chystal rozprášit popel své mrtvé babičky Raden Soemawinata. Když viděl, co se stalo, nechal urnu urnou, bleskově se svlékl do košile a spodního prádla a skočil do kalných vln. K vystrašené Bibi, které už zbývaly poslední síly, doplaval, čapl ji za kožíšek a za chvíli už ji vracel vděčné a plačící majitelce.

„Myslela jsem, že už se s ní nikdy neshledám,“ děkovala Sue  zachránci. Ten byl skromný. „Bylo sice docela zima a větrno, ale nedalo mi moc práce se rychle rozhodnout. O žádné hrdinství nešlo. A že jsem se tam nakonec promenádoval po molu polonahý? To mi nedělá problémy. Jsem totiž na půl úvazku manekýn a do podobných situací se dostávám běžně,“ řekl novinám Melbourne’s Herald Sun, které koupily sérii fotografií z »místa činu«.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

monjja ( 26. srpna 2009 14:18 )

No, život psa má skutečně pro někoho větší cenu než život některých lidí...to ti můžu říct, na mou duši, na psí uši...

djaba ( 20. srpna 2009 18:52 )

Moc nescházelo a mohl se utopit sám a mohli ho tam taky rozprášit,pardon ,rozptýlit.No, asi v těch končinách má život psa větší cenu.

amon1 ( 19. srpna 2009 10:36 )

kalna nekalna zachranil ho a to je dulezite i to ze se nikomu nic nestalo

amon1 ( 19. srpna 2009 10:35 )

tomu chlapci moc velky dík. Pejskovi hodne zdravi a stesti. I takový se najdou co nasadí svuj zivot i za zvíře.

lister ( 19. srpna 2009 09:49 )

POZOR NA BLÁZNA CO VÁM BUDE PSÁT O IQ TESTU. JE TO PODVOD!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa