Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Jasno 23°C

Postižený Slávko prožil den s hvězdou seriálu Kobra 11

Splněný sen
Splněný sen  (Autor: Foto pro Blesk - lia, cas.sk)
Autor: jos, cas.sk - 
20. května 2009
14:27

Díky slovenskému televiznímu pořadu Modré z nebe se postižený Slávko setkal s policistou Semirem ze seriálu Kobra 11.

Semira hraje německý herec Erdogan Atalay (42). Malý Slávko trpí epilepsií a dětskou mozkovou obrnou a hrozilo mu, že bude tělesne i mentálně zaostalý. Díky starostlivosti rodičů se ale jeho stav rapidně zlepšil.

Dnes chodí do normální školy a je na úrovni ostatních dětí. Jeho největší vášní je seriál Kobra 11. Obdivuje hlavně Semira, se kterým se nyní v německém Aachenu setkal.

"Je to synů splněný sen. Erdogan Atalay je úžasný, nechtěl se se Slávkem rozloučit, věnoval nám 3 hodiny a jsme nadšení," řekla dojatá Slávkova maminka.

 

 

Bozenka ( 11. dubna 2016 20:34 )

Erdoğana Atalaye znám osobně od roku 2004, v článku je malá nepřesnost Erdoğan Atalay měří jen 160 cm, jeho jméno se vyslovuje Erduan. Pro toho, kdo by se chtěl o tomto výjimečném člověku dozvědět víc jsou k dispozici stránky www.erdogan-ataly.blog.cz, máme i Facebook Erdoğan Atalay Czech fanclub

erdoganatalay ( 27. května 2009 18:45 )

To by se mně taky líbilo se setkat s Erdoganem Atalayem (Semirem Gerchankem). Bylo by to určitě super.Ale je to škoda , že se ním nikdy nesetkám. Jejich revírem je dálnice. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníky jsou zloději aut, vrahové a vyděrači. Jejich úkolem je chránit naši bezpečnost... Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa