Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Pavlová po schůzce se Zemanovou prozradila další plány. A ukázala záplavu květin

Autor: vja - 
26. února 2023
12:53

Jejímu manželovi sice do inaugurace zbývá ještě několik dní, nová první dáma Eva Pavlová, která se sešla tento týden i s Ivanou Zemanovou, má však již i tak vcelku nabitý program. Na svém instagramovém účtu sdílela snímky s hradním týmem a podporovateli i záplavy květin, kterými ji zasypali přátelé a příznivci. Spolu s dárky a kyticemi jí však také od lidí chodí i řada podnětů k jejím budoucím aktivitám.

Eva Pavlová se do výzvy, jíž je role první dámy, pustila s vervou. Svého manžela doprovází prakticky na všech dosavadních výjezdech a řadě dalších veřejných vystoupení. A u veřejnosti díky tomu evidentně slaví úspěch. „Vážení přátelé, milí příznivci! Děkuji vám za všechny Vaše dárečky a květiny,“ děkovala srdečně za podporu na Instagramu.

Do Černoučku však nechodí pouze květiny. Choť nově zvoleného prezidenta od občanů již také dostává dopisy a zprávy s návrhy na témata, kterým by se v budoucnu mohla věnovat či prosby o radu. „Již v této chvíli jsou má i obecní e-mailová schránka a sociální sítě vašimi zprávami zaplaveny. Není nyní v mých silách na všechny reagovat, odpovídat, analyzovat je a řešit ty, které si pozornost zasluhují. Nemám k dispozici více možností než každý jiný občan České republiky,“ upozornila.

Plně se prý závažným záležitostem začne věnovat až po inauguraci Petra Pavla, která proběhne již 9. března. „Chci se věnovat hledáním spravedlivých řešení, otázkám sociální či rodinné politiky, vzdělávání, následné péči a jiným tématům,“ shrnula svůj hlavní záběr.

Od zvolení Petra Pavla prezidentem prý Eva Pavlová již obdržela řadu dotazů k tomu, jak momentálně vypadá její každodenní život. „Uklízím, peru, žehlím, vařím, občas jedu na schůzky se zajímavými lidmi, doprovázím manžela na některých aktivitách, řeším si šaty na 9. března a další společenské oblečení (což je opravdu těžké),“ prozradila. Zároveň se prý v posledních dnech musela poprat i se servisem auta. „Vykřičník u brzdové kapaliny a motorového oleje byl opravdu strašák,“ postěžovala si.

Skrze přemíru aktivit pak podle svých slov tak trochu zapomíná myslet sama na sebe. „Bohužel trochu zanedbávám své zdraví. Ale radost z vnoučat vše vylepší,“ míní nová první dáma, která se tento týden sešla v Lánech s dosluhující první dámou Ivanou Zemanovou.

Eva Pavlová se sešla s Ivanou Zemanovou (20. 2. 2023). Eva Pavlová se sešla s Ivanou Zemanovou (20. 2. 2023). | Zuzana Bönisch

Video  Zákulisí štábu Petra Pavla: Zdeněk Svěrák políbil Evu Pavlovou a potěšila ho Čaputová  - Instagram Zuzany Čaputové
Video se připravuje ...

Rosu ( 27. února 2023 06:38 )

Tak to asi žijete "v nějakém svém světě", protože všechno, co dnešní důchodci tady vybudovali, tady vládnoucí politici od revoluce postupně rozkradli a prodali nadnárodním korporacím.
Nikdo nic tady neměl zadarmo. Ani tenkrát a dnes už teprve. Díky jedné z největších vládou podporovaných inflací v celé Evropě, nás tady ještě slušně všechny okrádají, máme potupné platy a skoro žádnou pomoc státu.
Hlavní však je, že miliardy v řádech dáváme "jen tak" cizí Ukrajině a sami se zadlužujeme.
Za produktivního života dnešních důchodců tohle všechno neexistovalo, co si dovoluje tahle špinavá vládní klika...

Rosu ( 27. února 2023 06:28 )

Každopádně co nám je do toho, co dělá bývalá komunistická prominenta?
O ní, a jejím "povedeném" manžílkovi před časem nikdo nic nevěděl, a najednou "se tady naparaje"...

fandasever ( 26. února 2023 22:29 )

Komunistická politručka, to je výsledek po 33 letech budování, no jo ale co jsme vlastně budovali? Komunistický skanzen, komunista prezidentem, komunista v čele Ústavního soudu, komunista v čele České televize, komunista v čele Karlovy university, komunista v čele Hospodářské komory, komunista v čele Masyroky university, komunisté v senátu, komunisté v EU parlamentu

Rooza ( 26. února 2023 17:15 )

Myslete si o mě, že jsem blázen, ale já si myslím, že to byl Klausův i Zemanův domácí úkol z Prognosťáku, vytvořit chaos a co možná nejvíc destabilizovat nově rodící se demokracii. Proto opoziční smlouva, která odradila lidi od politiky na více než dekádu, proto rozprodali bo nechali vytunelovat co se dalo, jen aby ČR náhodou nebyla soběstačná. O zemědělství ani nemluvě. To co začal komunista, to pak nechali dokonat Bureša s jeho řepkou.
Doufám, že oba schnijí v Hellu. Jeden je jen obyčejnej chmaták propisek a druhej je užitečnej klaun pro vlekaře odněkud z Horní dolní. 👎

Rooza ( 26. února 2023 16:58 )

👍👍👍

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa