Všichni lžou, nebudu děvka! rozzuřila se Karla Šlechtová. Nevešla se na kandidátku ANO

15. 3. 2019
15:25

Kdysi naděje, nová krev v politice a oblíbenkyně prezidenta a premiéra upadla v nemilost a teď už má všeho dost. Alespoň tak by se to dalo chápat z výlevu exministryně obrany a poslankyně Karly Šlechtové (41, za ANO) na facebooku. Co přesně napsala? Mimo jiné: „Děvkou nikoho v politice fakt nebudu!“

Karla Šlechtová vzbudila v pátek ráno na sociálních sítích pořádný poprask svým statusem. „Buď jsem naprosto blbá, anebo všichni okolo mě jen lžou. Asi jsem věnovala čtyři roky svého ministerského života něčemu, čemu jsem věřila a byla to jen přetvářka. … Politika je svinstvo. Hnus. Jsem ráda a nic, nic bych neudělala jinak,“ napsala mimo jiné.

Na dotaz Blesku, zda by nevysvětlila, co ji k ostrým slovům vedlo, ale neodpověděla. A nevyjádřil se k tomu ani premiér Andrej Babiš (64, ANO), za jehož hnutí rezort obrany vedla a za které je mimo jiné i ve Sněmovně.

Nelze ale vyloučit, že ráznou političku popudil fakt, že pořád nedostala žádnou výraznější funkci jako „náplast“ za to, jak rychle ji Babiš v čele obrany vyměnil za Lubomíra Metnara (ANO). Chvíli i podle vlastních slov mohla doufat, že ji hnutí dá na kandidátku do eurovoleb. „Evropský parlament může být také ve hře a s ohledem mého působení na ministerstvech, znalostí NATO, EU i vyjednávání v rámci Evropské komise,“ řekla nedávno webu Info.cz. Jenže měla smůlu. Ve čtvrtek večer totiž kandidáty odsouhlasilo hnutí a jméno Šlechtové na seznamu chybí. 

„Takový to, když se vrátíš z pařby...“

S „Karlou“, která ke statusu připojila fotku se svým slavným pudlem Rambohafíkem, neměli moc slitování ani uživatelé sociálních sítí. Pod status jí přibylo několik posměšných komentářů. „Takový to, když se vrátíš ráno z pařby se svými anglickými přáteli,“ zněl jeden komentář narážející na to, že exministryně přidala i anglickou verzi sdělení. „Paní Karlo, až se příště o*erete, raději nic nepište,“ šel přímo k věci další uživatel. „Chápu, taky bych byl naštvaný, kdyby mi utekla trafika v podobě pěti let v Evropském parlamentu,“ shrnul pak jiný komentátor.

Nejde přitom o jediný příspěvek na sociální síti, ve kterém dala Šlechtová volný průchod svým emocím. V létě se podělila se světem o své zklamání z Andreje Babiše, který se jí nezastal a musela opustit vládu. A to dramatickým textem finské skupiny The Rasmus o únavě a dohodě s ďáblem.

ivoadler ( 16. března 2019 11:31 )

Kde se vzala, tu se vzala, Šlechtová. Je až a s podivem, jak se nejrůznější vyžírkové (Štětina) cpou do europarlamentu. Jejich snaze rozumím. Ale voličům, kteří jim dají svůj hlas, těm nerozumím. Do parlamentu, ať národního nebo evropského patří jen politici, kteří mají zkušenosti z práce na nižších úrovních.

1951 ( 16. března 2019 10:47 )

"Nebudu ***" Když už tak "nebudu teplá ***" Ty ***

anonym01 ( 16. března 2019 10:02 )

OPRAVA: KEBULEVYMETENA

mislivec ( 16. března 2019 09:52 )

Karla je ženská inkarnace boha. Mezi chlapama je to Řepka.

anonym01 ( 16. března 2019 09:47 )

TY TU KESEN SOUDRUHU NEJEN ZE MAS VYMETENO, ALE DOKONCE V NI MAS NADĚLANO!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa