Muž, který napálil Ransdorfa, skončil ve vazbě. V dědické kauze mu hrozí až 8 let

Autor: ČTK, nkov - 
28. listopadu 2018
15:02

Berounští policisté obvinili Vladimíra Huňka, kvůli kterému před třemi lety policie zatkla ve Švýcarsku tehdejšího komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa. Policie muže viní z pokusu o podvod, uvedl dnes portál SeznamZprávy.cz.

Podle Seznam Zpráv hrozí Huňkovi trest od dvou do osmi let vězení, a to kvůli tomu, že mohl způsobit velkou škodu. Případ souvisí s údajným dědictvím, o kterém Huněk říká, že ho má ve Švýcarsku a že se k němu nemůže dostat. Kvůli tomu podle policie přesvědčoval různé lidi, aby mu pomohli, mezi nimi byl i Ransdorf.

Vyšetřování pokročilo ve chvíli, kdy čeští policisté po řadě měsíců dostali odpověď od úřadů ve Švýcarsku a v Rakousku, zda má v těchto zemích Huněk nějaké účty a zda zdědil peníze, jak sám tvrdí. Na základě odpovědi policisté Huňka obvinili.

Video Miloslav Ransdorf popisuje podrobnosti ze svého zadržení. - Blesk.cz

Miloslav Ransdorf byl zatčen zhruba před třemi lety, když se snažil ve švýcarské bance dostat ke kontu s údajnými miliardami korun. Ransdorf strávil tři dny ve švýcarské vazbě. Jen několik týdnů po návratu do Čech zemřel.

Video Komunisté pohřbili Ransdorfa: Říkali mu Centrální mozek galaxie! - Blesk TVtomik007 ( 28. listopadu 2018 23:30 )

ANO - oba byli zarputili spaczi

gabreta ( 28. listopadu 2018 21:41 )

To by tvůj guru, Schlafenberg byl po smrti už dvacet let, kašpare!!

tomik007 ( 28. listopadu 2018 17:52 )

RANSDORF tenkrat uhynul vysilenim - protoze se jiz nemohl radne vyspat na jednanich EU, jelikoz na nej po tom svajcu vsichni civeli.

janhu ( 28. listopadu 2018 17:38 )

ten podvod sice provedl hunka,ale mediální štvanici havlos*viní nezajistil, ani nedokázal zajistit kriminál pro ransdorfa ...to vše bylo pečlivě připraveno jako politické procesy v tomto zrůdném režimu bakala, usa ,havlosv*ině

tomik007 ( 28. listopadu 2018 17:23 )

Ransik vypadal uplne jako herec z filmu "Blbec z Xenemunde"

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud