Kabelka za 200 tisíc, vesnická máma: Expert hodnotí „lánské“ kreace Babišové a Zemanové

Autor: bel - 
3. 1. 2018
06:00

Šaty pro setkání s prezidentským párem v Lánech zvolila na jedničku, s doplňky to ale Monika Babišová (43) poněkud přehnala. Podle odborníků jako žena premiéra už nemusí dávat luxus tolik na odiv.

V nádherných šatech barvy bordó Monika se svým mužem Andrejem (63) dorazila na novoroční oběd v Lánech. A hned jí Miloš Zeman (73) vysekl lichotku, že je stále krásnější. Petr Lukeš z Asociace vizážistů a stylistů ČR výběr šatů chválí, doplňky ale zvolila příliš okázalé. „I ta kabelka a prsten jsou zbytečně přehnané. Ani ty hodinky by nemusela mít tak velké. Je to slavností chvíle, kde se čas neřeší, a když už, tak by ho neměla řešit ona,“ řekl Lukeš. Taková kabelka se podle pátrání na internetu prodává zhruba za 200 tisíc korun.

Chce to šperk

To Ivana Zemanová (52) zvolila tmavě modré šaty. Podle Lukeše jsou vhodné pro takovou příležitost, ne tak už pro její postavu. „Má kulatý výstřih, který ji dělá ještě kulatější, má krátké rukávy a také ten materiál by měl být pevnější. Určitě by vypadala lichotivěji, teď působí jako nějaká mamka z vesnice,“ míní Lukeš. Stačilo by prý jen změnit výstřih, zúžit rukávy a také přidat nějaký ten šperk.

Video Tenkrát na Západě: Babiš si vedl Moniku k oltáři za zvuků slavné melodie. - Jan Jedlička
720p 360p

Doporučujeme
oltec ( 4. ledna 2018 07:37 )

no co dodat ženský byly dobré nijak me to nepobuřuje to Dáša byla jiný kafe než si vzala Havla tak chodila v roztrhaným kabátu sopel si utírala do rukávu teplákové bundy ale potom nosila jen modely Jackeliny Kenedyové že jo ehm

1912 ( 4. ledna 2018 06:02 )

Takhle píší o našem prezidentovi ve Spolkové Republice Německo Pozdě, ale !!!!! Ve vnímání české hlavy státu a jeho postojů k islámu i uprchlické krizi je zjevně zřetelný rozdíl v tom, co o Miloši Zemanovi říkají západní média a politici a jak ho naopak vnímá část tamních obyvatel - dle všeho nikterak zanedbatelná. Dokládají to i čerstvé reakce na Zemanův vánoční projev, jak na německém blogu Politically Incorrect, tak třeba i na YouTube, kde se část projevu prezidenta objevila s německými titulky. Až na nepatrné výjimky jde o reakce kladné, ba nadšené. Mohlo by se z nich zdát, že část Němců závidí Čechům jejich prezidenta a přáli by si mít takového politika v čele Spolkové republiky. "Zatímco v naší zemi bylo vánoční poselství odbyto obvyklým dobrolidským blabla, prokazují naši východní sousedé jako obvykle zdravý lidský rozum," píše Politically Incorrect a cituje pasáže týkající se nynější masové migrace z řeči Miloše Zemana. Z následujících 126 diskusních příspěvků pod článkem (stav 28.12. dopoledne) se téměř všechny vyjadřují k Zemanovu projevu kladně a naopak kritizují kancléřku Angelu Merkelovou, politiku Berlína a dalších vlád Západu. Vyberme některé typické reakce: - Dokážu si na 100 % procent představit Česko jako novou vlast. Sympatičtí lidé. Kromě "ahoi", "piwo" a "zmrzlina" neumím, bohužel česky.. Úkol navíc. - Zeman si nenechá jako Gauck (spolkový prezident) a Merkelová vymývat mozek transatlantickými tajnými lóžemi a elitářskými myšlenkovými fabrikami jako "Atlantik-Brücke ". Zjevně si uvědomuje, že invaze (migrantů) je vyhlášením války národní státnosti a svobodě Evropy.

ellyane ( 3. ledna 2018 23:45 )

Kde není inteligence, nastupuje sprostota.....

kerloss ( 3. ledna 2018 23:25 )

experta stve ze ta kabelka neni jeho. nekdo da za kabelu 200litru a jiny teda jako ten expert musi nakupovat na trznici na vic nema a ted hodnoti luxus ke kteremu na trznici ani nepricuchnul.

marmat ( 3. ledna 2018 21:34 )

Napsal jste vůbec NĚKDY něco pozitivního/objektivního na ČÍKOLI adresu ???

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa