Babišova poslance „složila“ vosa. Na fotce z nemocnice ho nepoznáte

Autor: Jakub Veinlich - 
2. října 2017
08:30

Další výrazný politik skončil v nemocnici. Po nehodě ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD), kterému lékaři po návratu z vinobraní šili hlavu, je na přístrojích napojený Babišův poslanec Martin Komárek (ANO). Je z něj pořádně „přifouknutý“ kus chlapa, kterého na fotce jen tak nepoznáte. Prý za to může vosa, která ho bodla v německém lese. 

O jednom ze svých posledních poslaneckých víkendů měl nejspíš jinou představu. Místo toho, aby si užíval začátek podzimu v přírodě, skončil Martin Komárek (ANO) v německé nemocnici. A jak zmínil na svém profilu na Facebooku, měl „namále“.

„Nekoukejte se mi do xichtu! Vobyčejně fotky úrazů nedávám, tady má bejt veselo. Tohle má přesah. Kdybych v tu chvíli v lese ve Spiegelau votevřel hubu, když na mě ta vosa nalítla, už je se mnou ámen. Jo takový drobnosti rozhodujou vo životě lidskym,“ napsal poslanec doslova na svém profilu.

V komentářích mu pak jeho „přátelé“ přejí hodně zdraví a brzké uzdravení a přidávají také rady, že od té doby, co mají podobné zkušenosti, nosí s sebou i do lesa léky proti alergii.

V pondělí dopoledne Martin Komárek zareagoval redakci Blesk.cz na dotaz týkající se jeho zdraví. Už je prý z nemocnice pryč: 

„Už mě pustili, jsem přiměřeně ok,“ napsal poslanec v SMS zprávě.

 

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš často kritizuje stav českého zdravotnictví. Sám přitom přes svoje firmy a fondy podniká i v tomto oboru. Jeho poslanec Komárek při svém neštěstí stihl ještě na webu zhodnotit stav zdravotnictví v Německu, po kterém se budou asi čeští lékaři trochu červenat.

Video Martin Komárek komentuje tajné nahrávky - Václav Lang

„V místní nemocnici Krankenhaus Grafenau měli lepší přístroje než na běžnejch vodděleních českejch fakultních nemocnic, chovali se ke mně líp než doktoři ke svejm „kulichum a bylo to zadarmo, neb v tý Unyji, na kterou pořád láteříte, prostě zdravotní pojištění platí, i když ho platíte v chudý zemi,“ připsal Komárek. Jak dlouho si v nemocnici na přístrojích poleží, ale nedoplnil.

Martin Komárek už na poslance nekandiduje. Naopak se prý těší, až z Poslanecké sněmovny odejde. Je to prý „pokrytecké prostředí,“ do kterého v poslední době chodil nerad. Dál se chce prý věnovat psaní knížek a popřípadě poradenství. 

1912 ( 3. října 2017 05:42 )

když smát tak na ostro

zednik ( 2. října 2017 20:51 )

Tak ten měl z pr... kliku že se neudusil. Jinak teď je kluk jak cumel On za pár dní splaskne, ale některé pipiny takhle po těch svých plastikách vypadají běžně

flesch2z ( 2. října 2017 17:01 )

Botox, kyselina, facelift, co všechno jedna vosa nedokáže, že? A to vše zadarmo. Má to někdo ale kliku.

poletucha ( 2. října 2017 16:05 )

 jojo komáre, narazil si na větší kalibr!! To máš za celý roky iritujících článků v MFidnes..

nemamradods ( 2. října 2017 14:10 )

Největší šmejd široko,daleko jsi tady ty.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud