Tajemství prezidenta odhaleno: Donald Trump si neposednou kravatu slepuje izolepou!

Autor: shp - 
6. 3. 2017
12:30

Je hlavou Spojených států amerických a miliardářem. Přesto se v některých situacích uchyluje Donald Trump (70) k těm naprosto nejjednodušším řešením zapeklitých problémů. Na neposednou kravatu vytasil starou dobrou izolepu.

Trumpův jednoduchý trik odhalil vichr, když prezident přistál s letounem Air Force One na Mezinárodním letišti Orlando. Jakmile vítr zafoukal, otočil Trumpovu kravatu a tajemství hlavy USA bylo odhaleno.

Pozorní fotografové mačkali spouště svých zařízení ostošest, protože si všimli, že Trumpova kravata drží pohromadě díky triku jako ze základní školy. Prezident ji slepil izolepou.

V jednoduchosti je síla. Trump je někdy jednoduchý až příliš, říkají však odpůrci amerického prezidenta.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

pozorovatel1952 ( 10. března 2017 21:27 )

Kiska: Do r. 1989 zaměstnán jako placený předseda SSM ve fabrice Pak v USA u benzínové pumpy Po návratu na Slovensko založil lichvářskou firmu. Když se napakoval, prodal ji a šel dělat prezidenta... Závidět? Jdu blejt

balika ( 6. března 2017 18:35 )

Ano, jsou na to svědci, pos*rali a poblili celé letadlo, v Německu byl 2x hospitalizovaný pro otravu alkoholem a v Indii ožralý spadl a dolámal si žebra. V Brně-Židenicích ho tahli cikáni na šrot na zádech z hospody. a další a další

sensadrak ( 6. března 2017 15:04 )

Kdy a kde se prezident Havel opil a pozvracel? Můžeš to dosvědčit nebo jsi tady za hlupáka? Tyhle bláboly šíří bývalí estébáci, zřejmě jsi jedním z nich. Ještě něco, závidím vám pana prezidenta Kisku.

TrojanSlovakia ( 6. března 2017 14:22 )

 Havel, keď sa opil celú kravatu ozdobil nechutnou vzorkou. To je fakt. Zvyknite si, že Clintonka s finančnou podporou saudských fondov, ktoré financujú aj IS PREHRALA. 😁

pokrok ( 6. března 2017 14:01 )

Kravata zalepená izolepou by mě vůbec nevadila, ale spíše by si měl izolepou zalepit svou sprostou a neposednou hubu - kterou tak rád častuje americká média která mu kladou otázky, na které buď neumí - nebo v horším případě nechce odpovědět!!! Je to stejný šmejd jako náš Bureš. . Zde Američanům jako národnímu celku izolepa vůbec nepomůže, a když,- tak jedině likvidace člověka který takovou kravatu nosí !

Zobrazit celou diskusi
Další videa