Chomutovským magistrátem otřásl „puč“. Novým primátorem je Hrabáč z ANO

Autor: ČTK - 
14. 12. 2016
17:20

Novým primátorem Chomutova se stal Marek Hrabáč z hnutí ANO. Dosavadní náměstek primátora ve funkci nahradil Daniela Černého z hnutí PRO Chomutov, kterého společně se všemi jeho kolegy z hnutí v pondělí zastupitelé odvolali.

Po pondělním puči na chomutovské radnici zůstali v radě členové KSČM a hnutí ANO. Dovoleni byli zástupci doposud opoziční ČSSD a Nového Severu. V pětatřicetičlenném zastupitelstvu se nyní všechny strany spojily proti PRO Chomutov, které zůstalo v opozici. 

Jako důvod krachu dosavadní vlády v Chomutově komunisté uvedli špatnou komunikaci. Hnutí PRO Chomutov v tom vidí politické tlaky, mimo jiné kvůli podpoře místního hokejového klubu Piráti Chomutov.

oxygene.p ( 14. prosince 2016 19:35 )

Tak snad pan Hrabáč se vyjádří ke lživým informacím, že dpchj zlevnilo, když naopak zdražilo. dpchj jde směrem opačným, než většina měst v čr-vyhnat lidi z mhd a co nejvíc jim cestování znepříjemnit. Mimochodem je to nejdražší mhd v české republice-donedávna kupon na 360 dní, ano, na necelý rok stál 5650 kč. Proč si ho koupilo jen 20 lidí, to už neřeší. Toto není můj primátor. Neděkujeme a odejděte.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa