Před kriminálem si zajeli do lázní: Rathovi kumpáni Pancová a Kott načapáni v Třeboni

Autor: Marcel Mihalik - 
7. 9. 2016
16:28

Okolo Třeboně, pasou se tam koně... a šlapou Kottovi na kole! Lidovou píseň trochu rozšířili na 7,5 roku nepravomocně odsouzení manželé Kateřina a Petr Kottovi (46 a 53). Vidina dlouholetého posezení v base je zřejmě donutila pořádně šlápnout do pedálů a prokrvit tak klouby!

V srdci jihočeského města rybníků si na dlouho poslední společné chvilky dosyta užíval Petr Kott s manželkou Kateřinou (dříve Pancovou), kteří byli loni v korupční kauze někdejšího středočeského hejtmana a poslance Davida Ratha odsouzeni k 7,5 roku vězení za organizování tendrů vybraným soutěžitelům.

„Ubytováni byli v penzionu Bílý jednorožec a každý den vyjížděli na kole do okolí,“ popsal Blesku jeden z hostů, který s párem spal pod jednou střechou. Dvoulůžák tu vyjde až na 3300 Kč na noc…

Třeboňské lázně jsou vyhlášené léčbou poruch pohybového ústrojí, revmatických chorob a poúrazových stavů, a to díky slatinným zábalům a koupelím. Zatímco dřív se za korupci odsouzený pár, jemuž soud dokonce zabavil 40milionový majetek, rochnil v bankovkách – po jejichž počítání si dle jednoho z policejních odposlechů Kott pak »holil ptáka« –, nyní je po krk v bahně.

A vyhlídky na radostnější život nejsou nikterak valné. Na otázku Blesku, jak se jim žije s obstaveným majetkem, odpověděl Petr Kott už dříve: „Máme příbuzné, kteří nás podporují, a samozřejmě něco vyděláváme. My sice máme rozhodnuto o zajištění majetku, ale díky příjmu z práce můžeme žít.“ Soud s manžely Kottovými bude pokračovat 31. října.

 VŠE O KAUZE DAVID RATH NA BLESK.CZ ČTĚTE ZDE >>>

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zzz77 ( 7. září 2016 23:10 )

Se starým Nečesaným je parťák "na aktivitách", jeho taky nikdo za korupce do lochu nenutí

zzz77 ( 7. září 2016 22:58 )

Aby nespadli z kola jako David a u soudu nechyběli

marlen52 ( 7. září 2016 19:13 )

a kdypak půjde sedět rath nějak se mu nechce

reknirmareno ( 7. září 2016 17:31 )

Deprimujici clanek. Vzdyt ty, kteri se meji radi, tak by NIKDY nemeli byt odsouzeni.

Zobrazit celou diskusi
Další videa