„Vezmu žezlo a budu prezidentem.“ Samozvaný zachránce Čechů nedostal ani korunu

„Vyhraji volby a vezmu si korunu a žezlo,“ věří Igor Sládek. Podpořit ho mají miliony Čechů.
Autor: sou - 
10. 6. 2016
12:48

Podnikatel Igor Sládek pomocí inzerátu oznámil svou kandidaturu na hlavu České republiky. Věří, že na kampaň mu finančně přispějí alespoň dva miliony Čechů. Podle deníku MF Dnes zatím na jeho transparentním účtu za týden přibylo deset korun. 

„Deset korun poslal můj bývalý partner pan Horák, abychom vyzkoušeli, jestli ten účet funguje. Od veřejnosti jsem zatím dostal jeden haléř,“ uvedl v rozhovoru pro MF Dnes podnikatel Igor Sládek s tím, že stále věří, že se mu podaří vybrat sto milionů korun. Navíc v příštím vystoupení chce veřejnost požádat, aby mu poslali třicet korun, pokud s ním souhlasí, a jeden haléř v opačném případě. Vše prý z důvodu vedení statistiky.

Proč zvolil zrovna třicet korun, v rozhovoru komentovat nechtěl. „Nicméně věřím, že minimálně od dvou nebo dvou a půl milionů občanů České republiky získám těch třicet korun. To je moje konzervativní kalkulace,“ upřesnil jen. Pokud nebude mít protikandidáta, tak věří, že vyhraje i bez voleb, byť to neumožňuje Ústava ČR. 

„Myslím, že já jako jediný bojovník na bojišti se zdviženým mečem a čekající na svoje konkurenty se otočím a potáhnu na Hrad. Tam si vyzvednu královskou korunu a žezlo a stanu se prezidentem bez boje,“ myslí si Sládek. Rozhodně odmítl i to, že jeho kandidatura je vtip. Ten si prý může udělat v hospodě a ne za něj utrácet miliony.

Rozhovor s Igorem Sládkem čtěte na webu Reflexu

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa