Zeman hostil zástupce nejhezčích obcí Česka. Podívejte se, jak to v nich žije

Autor: zst - 
20. ledna 2016
17:35

Prezident Miloš Zeman na Pražském hradě přivítal starosty, starostky a zástupce nejúspěšnějších obcí v soutěži Vesnice roku. Událost si nenechala ujít ani ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO) a jeden z jejích předchůdců ve funkci František Lukl, nyní předseda Svazu měst a obcí.

Hrdí starostové obcí, které uspěly ve 21. ročníku soutěže Vesnice roku, ve středu zamířili na Pražský hrad, kde se setkali s prezidentem Milošem Zemanem.

Krátce po obědě, tedy ještě před cestou na Hrad, převzali pamětní listy z rukou předsedy Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka (ČSSD) a místopředsedy Petra Gazdíka (STAN).

V galerii se podívejte, jak to ve třech nejhezčích obcích České republiky vypadá:

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

amaea ( 20. ledna 2016 21:15 )

 Zeman? To neznám.

victor1 ( 20. ledna 2016 20:33 )

No jo,ale to je všude,od velkých měst počínaje po ty nejmenší vesnice konče.Kradou všichni zastupitelé.Ovšem nejvíce mě vytáčí,když se dělají naprosto bezchybné silnice a ty těžce rozbité se nechávají tak.Tam se asi nejlépe rozkrádá.Tam se určitě napakují jak kluci a děvčata z magistrátu nebo obecního úřadu,tak i ta firma která to provádí.Ono se to ví,ale není vůle s tím něco dělat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud