Sobota 2. prosince 2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, sněžení 0°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Zemanovi mával rudými trenýrkami. „Chodí na ostro,“ vysmál se mu prezident

Autor: Karel Janeček - 
22. září 2015
18:50

Tři tisíce lidí na náměstí ve Frýdku-Místku vítaly prezidenta Miloše Zemana. „Facka pražské kavárně,“ smál se mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. A posměch přidal i Zeman – to když ho vítaly jedny rudé trenýrky jako symbol víkendového incidentu z Pražského hradu.

Jeden z občanů vytáhl nad hlavu na pár sekund červené trenýrky. Symbol vetřelců, kteří se v převleku za kominíky vloudili na Pražský hrad a vyměnili spodní prádlo za prezidentskou standartu.

Prezident Miloš Zeman při projevu Prezident Miloš Zeman při projevu | Karel Janeček

„Je vidět, že chodí na ostro. A chtěl bych pozdravit i další, normální lidi,“ glosoval jediný výstřelek dne prezident.

Obchvat bude

Občany si prezident naklonil hned ze startu, když zadoufal, že by se mohl již v příštím roce začít stavět obchvat Frýdku-Místu. „Líbí se mi, že tu máte hospic, a veřejnou dopravu zdarma,“ sklízel další bouřlivý potlesk Miloš Zeman.

Ovace sklidil Miloš Zeman i za odpověď občanu Ondračkovi, který jej vychválil za jeho účast na letošních oslavách 70. výročí osvobození od nacismu v Moskvě. „Moc si vás vážím za to, že jste tam byl,“ prohlásil Ondračka.

Video  Prezident Miloš Zeman o návštěvě Ruska a Číny  - Blesk - Karel Janeček
Video se připravuje ...

Solidně to slízli od prezidenta podnikatelé Kožený a Bakala. „Žijeme v zemi, která má své Kožené a Bakaly,“ uvedl Zeman. „Bakala slíbil, že prodá byty nájemníkům za dřívější ceny. Slib nesplnil,“ zdůraznil prezident.

Kajínek a injekce

Jedna z příchozích by ráda viděla na svobodě Jiřího Kajínka, muže podsvětí. „Milost panu Kajínkovi nedám,“ opáčil Miloš Zeman. Naopak slíbil mámě čtyř dětí Ivaně Hoškové, že si pečlivě prostuduje zákon o povinném očkování. Na konci už měl prezident propocenou košili.

smoyde ( 23. září 2015 02:17 )

Popravdě, standarda jen za 35 tis??? Čekal jsem větší pálku, to stojí víc Vérešky šaty

koncime ( 23. září 2015 01:28 )

https://www.facebook.com/koncimemilosi Končíme Miloši tričko 249,- velká placka 49,- http://www.imgup.cz/

stop.armenum ( 23. září 2015 00:10 )

Co byste čekali od muslima - Arména : Leskovjan je arménské příjmení po otci (koncovka -jan je arménská), matka je asi Češka (matka dala křestní jméno Martin). Arménům nevěřte, lžou, intrikují a manipulují s okolím neskutečně skrytě, aby se na ně nepřišlo. Leskovjan prý chtěl 2. den vlajku za 35 000 Kč na Hrad vrátit, aby nebyl zavřený za krádež. Naneštěstí, blbečka, chytli, měli ho dopadnout ve chvíli, kdy standardu věší/upevňuje na střechu zpět.

diella ( 23. září 2015 00:02 )

Tak pan prezident se zase někomu posmíval? A sám sobě zase ne, co ? Že on, vtipálek, ještě neviděl svoji fotografii ze zapalování vatry. On ji sice denik.cz rychle smazal, ale kdo hledá najde. Počůraný posmíváček - ha,ha,ha.

bissla ( 22. září 2015 23:41 )

 3000 diváků ? Lidi prostě milují cirkus. A ze všeho nejvíc mají rádi klauny.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud