Neděle 26. června 2022
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
Oblačno, bouřka 24°C

Lidovým politikem za každou cenu: Babiš vyfotil, jak močí na festivalu

Autor: dce - 
13. června 2015
13:27

Fuj! Řekla by většina lidí – dát si fotku akce u pisoáru na facebook se nehodí pro nikoho, natož aby to udělal politik. Jenže Andrej Babiš se snaží být člověkem z lidu za každou cenu.

Andrej Babiš si užíval teplý páteční den na festivalu Votvírák. Patří k tomu hudba, lidé, alkohol – a podle Babiše i veřejné záchodky. U jednoho se nechal vyfotit a tuto fotografii dokonce nahrál na Facebook!

Pod ní se samozřejmě dočkal samé kritiky – mnozí nechápou, co za člověka se fotí, jak močí? Navíc politik a veřejná osobnost. „Trumfnout Škromacha v bazénku nebylo snadné, ale nakonec se to povedlo, tohle dno už se bude překonávat těžko,“ napsal na Facebook Miroslav Scalex Hlavička.

kuromrd ( 14. června 2015 19:00 )

určitě má delšího samošuka než ty, praštěnej debile

renataren ( 14. června 2015 11:36 )

 To je jen zaplacené PR... Má navodit u poddaných dojem, že je to vlastně fajn chlapík a přihodit mu pár hlasů při volbách a průzkumech oblíbenosti stran... Nic víc... Ale radí mu americké PR agentury dobře, tady to ještě neznáme, je první co se snaží ovlivňovat lidi tímto způsobem, takže má úspěch u většiny hloupější veřejnosti...

diella ( 14. června 2015 10:03 )

Příště ? Co třeba porno-live s Monikou ? Kam se hrabe špekatý Škromach v bazénku, ach jo.

a-z- ( 13. června 2015 22:58 )

Pošmáknul by sis, co?

ingmarie ( 13. června 2015 21:33 )

Uvidíme, co místopředseda vlády ukáže příště ? Skvělý lidi nám vládnou - prezident vulgární asociál, ministr financí předvádí močení na veřejnosti, ministr školství chlípně pronásleduje podřízené (bývalý), ministryně pro místní rozvoj Šlechtová terorizuje a uráží podřízené,na Hradě úřaduje ruská agentura bez prověrky......

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa