Jed pro Livii? Na českou ambasádu v Bratislavě přišla toxická zásilka!

Autor: simao, ČTK - 
12. 12. 2014
07:46

Případy podezřelých balíčků a psaní, které přicházejí na české úřady, se povážlivě množí! Dalším adresátem se stalo tentokrát české velvyslanectví na Slovensku, kterému v současné době velí velvyslankyně Livia Klausová, bývalá první dáma. 

Zásilka obsahovala nebezpečnou toxickou látkou azid sodný. Ukázal to rozbor bílého prášku z obálky, který ve čtvrtek zajistili hasiči. Uvedl to Čas.sk s odvoláním na vyjádření šéfa slovenské policie Tibora Gašpara.

Poštovní zásilka byla do slovenské metropole odeslána ze Švédska. „V případu komunikujeme s českým úřadem pro odhalování závažné kriminality,“ řekl Gašpar.

Podezřelá zásilka byla doručena na podatelnu velvyslanectví. Do kontaktu s ní podle dřívějších informací slovenské policie přišla jedna osoba.

Jed přitom obsahovaly také podezřelé zásilky, které v listopadu obdržely česká ministerstva vnitra a financí. Odeslány byly právě ze Švédska a také ze Slovinska. Podezřelé zásilky byly doručeny také na Pražský hrad a ministerstva spravedlnosti a vnitra; v tomto případě však nebezpečné látky neobsahovaly.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tgbb. ( 12. prosince 2014 21:37 )

Tlama jako pytel na hady.

tgbb. ( 12. prosince 2014 21:36 )

Takový jed není, aby odrovnal dceru soudruha bývalého ministra Šalgoviče.

tomik007 ( 12. prosince 2014 18:21 )

Tento ochotnicky soubor by mel dostat cenu v K.V.

tomik007 ( 12. prosince 2014 18:17 )

 a uplne ji to vyzralo zuby

reknirmareno ( 12. prosince 2014 12:43 )

Tak tohle za bejka Vaclava Havla se stat nemohlo. Predtim ze Svedska(Nadace Charty 77)dostaval dolary na chlast a kdyz byl jiz prezidentem Ceskoslovenske socialisticke republiky,tak maximalne balicky viagry.

Zobrazit celou diskusi
Další videa