Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Mořský vlk Zeman: Ani déšť a vítr ho nezastavily! Oslavil 70. narozeniny na řeckém ostrově Rhodos

Autor: Vera Renovica - 
29. září 2014
11:13

Miluje rybník na Vysočině, kde se plaví na svém nafukovacím člunu. Po chuti je mu ale také slaná voda! Blesk získal fotografie, na kterých prezident Miloš Zeman (70) vzdoruje větru i chladu, aby si mohl zaplavat v moři!

Celý víkend, kdy měl kalendářně sedmdesátiny, byl totiž na konferenci Dialog civilizací na řeckém ostrově Rhodos. Kromě toho, že ve svém proslovu napadl protiruské sankce a teroristy z Islámského státu, zamířil v jediné chvilce volna také na pláž.

A to za opravdu extrémních podmínek: ve dvacetistupňové teplotě vzduchu, za občasného deště a silného větru. Jen moře je podle meteorologických webů o něco teplejší – má kolem 25 stupňů.

Po letech u moře

I tak se ale otužilý Zeman usmíval od ucha k uchu. Možná jej v ledové vodě zlomyslně hřálo, že nemrzne sám. Doprovod mu totiž dělali jeho nejbližší spolupracovníci. „Pan prezident si u příležitosti svých narozenin udělal radost a po několika letech se navzdory počasí vykoupal v moři,“ napsal Blesku mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Naposledy měla hlava státu tuhle možnost před čtyřmi lety na rodinné dovolené. 

Video Zprávy: Proč Krampol prodává dům? A Zemanovy největší perly! - Blesk TV
Video se připravuje ...

Od sedmdesátin ale nebude mít Zeman pokoj, a to už absolvoval jednu oslavu s manželkou a nejbližšími. Ve čtvrtek se má totiž na Hradě konat večeře s vybranými velkými politickými jmény. Dorazit má mimo jiné exprezident Václav Klaus (73), premiér Bohuslav Sobotka (42, ČSSD) či ministr financí Andrej Babiš (60, ANO).

 

.abcd.abcd. ( 29. září 2014 23:32 )

Béru flašku jedu na salašku séjrů plnou tašku hůlku valašku

.abcd.abcd. ( 29. září 2014 23:29 )

Všechno ubumbácuju, ňoumové

.abcd.abcd. ( 29. září 2014 23:24 )

Hlavně nahlas všechny mý klony a celou kavárnu, tam je jedna blbka na druhý.

.abcd.abcd. ( 29. září 2014 23:23 )

ty asi chlastáš den co den

.abcd.abcd. ( 29. září 2014 23:19 )

Chlastám, Hůlku by vojela

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa