Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Oblačno, déšť se sněhem 9°C

Když ministr točí seriál: Kolem Stropnického běhají čtyři gorily!

Autor: tp - 
6. září 2014
11:00

I přes své závazky ministra obrany stíhá natáčení seriálu Kriminálka Anděl. S sebou však má hned čtyři bodyguardy, kteří se starají o jeho bezpečnost. Šéf obrany Martin Stropnický (57) však stále ještě nezapomíná na svou hereckou kariéru, i když už je dávno v politice.

Čtyři gorily nejdříve zkontrolují natáčecí prostory, pak se rozmístí u vchodů a případných únikových cest, přičemž vždy minimálně jeden bodyguard má Martina Stropnického na očích. Je tak přímo na placu, upozorňuje prask.nova.cz.

Taková je realita při natáčení seriálu Kriminálka Anděl, který vysílá Nova. Ministr obrany hraje v seriálu plukovníka Ivana Tomečka, ovšem oproti předchozím řadám se ve čtvrté sérii objevuje spíše sporadicky. Avšak každá chvíle, kterou stráví natáčením, musí odpovídat nejvyššímu stupni zabezpečení.

Nyní má však práce až nad hlavu. Krize na Ukrajině, kvůli které se mimo jiné sešel summit NATO ve Walesu, ho zaměstnává více než dost, ale i přesto dokáže točit. Údajně však pouze ve dnech volna a výhradně v neděli.

Video  Adamovská k nepoznání: Takhle divně vypadá v Kriminálce Anděl!  - TV Nova
Video se připravuje ...

Herec však zodpovídá za armádu a to dává najevo i na summitu NATO, kde nabídl služby AČR. Podle Stropnického zvažuje Česko také další možnosti zapojení do práce vznikající úderné brigády NATO, která by během několika málo dnů měla být schopna v případě problémů zasáhnout kdekoli po světě. Ministr se zmínil o možné podpoře v logistice či o českých protichemických odbornících. ČR byla podle něj jednou z prvních zemí, která oznámila konkrétní příspěvek.

Českou republiku na summitu reprezentoval prezident Miloš Zeman, přítomni byli také ministři zahraničí Lubomír Zaorálek a právě Martin Stropnický.

9rot6 ( 7. září 2014 05:48 )

Opravdu vysoká úroveň naší společnosti,když ministr musí hrát v nějakém přiblblém seriálu,podle toho to vypadá v celé republice, úplně zbytečně se vyhazují peníze daňových poplatníků za hlídání VIP a je s podivem, že se tento jakoby-ministr se podvolí takové šaškárně,je zřejmě nevytížený anebo že by mu to poradila jeho nová jakoby poradkyně pro věci zbytečné sl. Neumanová, že vedlejšák v ČT,kterou platíme všichni není k zahození,nebo, že by pomáhal Neumanové splácet dluhy z MS v lyžování, naprosto úžasné a famózní,banánové republiky se mají stále z čeho učit a někteří jsou nepoučitelní!

minehava ( 6. září 2014 18:32 )

scénárista si asi Stropnického nedovolí pohřbít, jak se to běžně dělá u normálních herců. Tihleti herci jsou tragédie pro zemi. Teď nakoupil sto raketových střel vzduch země, tak se modlete, ať si náhodou nepoplete situaci, kdy je akční hrdina a kdy ministr války.

abcd.adcb ( 6. září 2014 14:05 )

Drž hubu a perdel si polib sám!

abcd.adcb ( 6. září 2014 14:04 )

To je zase závisti a zloby od české primitivní lůzy.

zlymikes ( 6. září 2014 13:28 )

Ona ta jeho stará k.rva Žílková je finančně náročná

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa