Nová role herečky Veroniky Žilkové: Podrždeštník Andreje Babiše

Autor: vr, simao - 
2. května 2014
05:26

Je z cukru? Anebo se bojí vody? Ministra financí Andreje Babiše (59, ANO) včera na prvomájovém mítinku před nesmlouvavými kapkami musela zachraňovat herečka Veronika Žilková (52)!

Mítink ANO před volbami do Evropského parlamentu byl pestrou záležitostí za účasti plejády osobností. Moderoval jej elegán Leoš Mareš, vystoupil Děda Mládek Ilegal Band, hodně vidět však bylo i herečku Veroniku Žilkovou. A samozřejmě a především šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.

Žilková má přitom důvod mu být vděčná. Jejího manžela, diplomata a herce Martina Stropnického (57, ANO), Babiš dosadil do silového ministerstva obrany. Populární herečka se stranického lídra chytila a jen tak ho nepustila. A jak Babišovi s Veronikou pod deštníkem bylo? Zřejmě skvěle. Oba se usmívali od ucha k uchu a jeden od druhého se nehnuli. Ale pod rozkvetlou třešní jistě miliardář líbal jinou sexy blondýnu – svoji partnerku Moniku (39)... Pokud mu to tedy pracovní nasazení dovolilo.

Sňatky z rozumu

Babiš má na pilno. Akci na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze, kterou narušil vydatný prvomájový déšť, přitom tento týden předcházela třeba beseda kandidátů do eurovoleb ve Zlíně. Zatímco včera Babiš především vyzýval k účasti v nepříliš oblíbených eurovolbách, ve Zlíně se pustil i do kritiky dosavadního výběru europoslanců. "V Evropě jsme se neprosadili a posílali jsme tam odložené politiky," upozornil šéf ANO podle Krajských listů.

Kandidátce jeho hnutí nyní šéfuje Pavel Telička. "Postavili jsme kandidátku, která má na prvním místech profesionály. Potřebujeme sňatky z rozumu, navazovat spojení s cílem prosazovat to, co je dobré," vysvětloval Babiš. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

wimr.dan ( 3. května 2014 08:51 )

de bile

wimr.dan ( 3. května 2014 08:50 )

myslíš tvoji manželku?tak sis tu vyžranou prasečí upocenou svi.ni neměl brát, z m r d e

wimr.dan ( 2. května 2014 16:11 )

tvoje máma?

wimr.dan ( 2. května 2014 16:04 )

ale je prachatá, debile

wimr.dan ( 2. května 2014 16:03 )

to je ta herečka co má plno peněz, zatímco ty máš holou p r d e l, vysoko do žlabu a celulitýdu, blbko

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud