Schwarzenberg s ramlicí na večeři: Kníže si dal afrodisiakum!

Autor: Jan Exner, geok - 
13. prosince 2013
05:21

Nikým nerušeni v koutě malé zapadlé restaurace v centru Prahy... Ideální chvilka pro milence. A tak vypadal i nedávný oběd Karla Schwarzenberga (76) a jeho mladičké přítelkyně Jany Vopěnkové (24). Jistě nikoliv náhodou si kníže poručil jídlo s vysokým obsahem afrodisiaka.

To každý milenec, jemuž táhne na osmdesát, potřebuje. Je-li navíc jeho přítelkyně o půl století mladší, pak se bez něj neobejde. Snad žádná kuchyně neobsahuje tolik afrodisiak jako ta indická. „Dal si zeleninové phall,“ prozradil nám Ajher Kabir, majitel indicko-bangladéšské restaurace Curry Palace na pražské Letné. Phall je silná kari omáčka. A kari doporučuje východní medicína jako tutovku na podporu potence.

„Seděli tu asi třicet minut sami, věnovali se jen sobě,“ popsal Kabir romantický oběd, který proběhl pár dní po volbách. „Dokonce se nenechali ani vyrušit tím, když jsem si je vyfotil,“ dodal Kabir, který slavný pár poznal. Tentokrát exministra zahraničí jeho dívka, přezdívaná ramlice, zřejmě moc peněz nestála. Jejich oběd s kafem mohl vyjít tak na šest stovek. Jindy ale na Vopěnkové kníže prý nešetří.

Video  Majitel hospody, kde jedl Karel s ramlicí  - Zbyněk Pecák

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

hejhej ( 14. prosince 2013 10:44 )

datta....Už se o ní psalo, Havel je mrtvý na rozdíl od dědka Karla.

studenti ( 14. prosince 2013 10:23 )

ty patris hlavou do zachodu 111RAMLICE A SPLACHNOUT DO SRACEK KAM PATRIS DEDKOCUCE FUJ

srdcovadama111 ( 14. prosince 2013 00:30 )

nejsi kluk, jsi tupý šmejd, nepovedená büzna, piš s těma hrubkama na veřejných záchodcích, tam patříš

studenti ( 13. prosince 2013 19:42 )

to vi ze jo spehuje te to tak akorat v mozku,uz ti fota neprodavej

studenti ( 13. prosince 2013 19:40 )

sem kluk haha feno ramlice

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud