Neděle 11. června 2023
Svátek slaví Bruno, zítra Antonie
Oblačno, bouřka 24°C

Ivana Zemanová na vánočním bazaru: Skvělý outfit, ale vlasy alá vodník Česílko!

Autor: tas - 
25. listopadu 2013
19:24

Ivana Zemanová je v současnosti jedinou členkou prezidentské rodiny, která se objevuje na veřejnosti. Převzala totiž na plno svou roli první dámy České republiky a vyráží reprezentovat Hrad na různé společenské akce. Zemanová ale v sobotu vypadala spíše jako jeden pohádkový vodníček.

Ivana Zemanová se jako jediná z rodiny v současnosti objevuje na veřejnosti. V sobotu se zúčastnila tradičního vánočního bazaru, který pořádají manželky zahraničních diplomatů a jehož výtěžek pomůže již tradičně českým charitativním organizacím.

Zemanová na začátku slavnostně přestřihla pásku a zahájila tím celý charitativní večer. Na tuto akci zvolila první dáma modročerné šaty doplněné kabátkem ze stejné látky. Zvolený outfit ji neuvěřitelně slušel a bylo vidět, že Ivana se po více jak půl roce prezidentování manžela Miloše Zemana smířila s tím, že bude muset vystupovat na veřejnosti a něco se sebou udělala.

Jediným nedostatkem, který celkový dojem z první dámy kazil, byly zplihlé a nepříliš dobře upravené vlasy. Ty připomínaly účes večerníčkového vodníka Česílka. Přitom Ivana se již na veřejnosti objevila s aktuálním vlasovým trendem, tzv. ombré stylem. Ivana by kromě stylisty měla tedy znovu navštívit i kvalitního kadeřníka, který by ji účes trochu upravil.

Krom tohoto nedostatku, ale první dámě Ivaně tleskáme. Ta Milošovi určitě ostudu nedělá!

mandat ( 26. listopadu 2013 16:37 )

Presne tak. Ta zenska nema smrnc, pritom ma super vek,ale prezentuje se jak 70 leta. Bohuzel.

mandat ( 26. listopadu 2013 16:33 )

V jinych zemich takhle nevypada ani sekretarka, natoz prvni dama.

mandat ( 26. listopadu 2013 16:32 )

Protoze reprezentuje CR. To je jeji povinnost vypadat dobre.

mandat ( 26. listopadu 2013 16:30 )

Presne tak, na svuj vek ma postavu velice usedlou.

mandat ( 26. listopadu 2013 16:29 )

Zase nabrala, vsude stoji jak selka.Je vide, ze je to obycejna zena, ktera o sebe nikdy moc nedbala. Ted ma kolem sebe cely tym lidi, co se o ni staraji. A i tak neni dokonala.Proste to nema v sobe a to se uz nezmeni.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa