Nagyová si hrála na šlechtu: Večeře až do postele služebním vozem a další úchylky

Autor: vr - 
30. 7. 2013
05:00

 Ne »domina«, nýbrž »carevna«. Tak prý za jejími zády říkali Janě Nagyové (49) podřízení, když byla ještě nejmocnější blondýnou na Úřadu vlády. Důvod? Mimo jiné úchylka pro smažený sýr!

Bývalá tajemnice a milenka expremiéra Petra Nečase (48) si ráda objednávala jídlo domů, do pražských Modřan. Jednoho dne dostala chuť na svůj oblíbený smažený sýr, tak si ho nechala z Úřadu vlády poslat 11 kilometrů služebním autem! Jenže…

„Když jí ho řidič dovezl, Nagyová na sýr sáhla a rozčílila se, že cestou vystydl. Řidiče proto poslala zpět do kuchyně se vzkazem, ať jí obalí nový sýr, a to jen do těstíčka s tím, že si ho pak doma upeče sama,“ píše Respekt. Ale ani napodruhé to nebylo ono – vzpomněla si, že by si dala ještě salát. Za peníze daňových poplatníků se tak jelo ještě jedno kolečko!

Ach, to drncání!

No a právě kolečka, konkrétně od kufrů, nesnáší prý Nagyová ze všeho nejvíc. Sama na vrcholu moci bydlela ve státním Hrzánském paláci u Pražského hradu, kde byl ubytován i vládní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil. Ten musel při večerních návratech z rodinných návštěv zavazadla na kolečkách nosit v rukou – to aby nepříjemným drncáním o kočičí hlavy »carevnu« nevzbudil!

Komerční sdělení

Maximální péče o pleť? Vyzkoušejte ultrazvuk!

Doporučujeme
jity ( 30. července 2013 16:14 )

Smažáka ji ve vězení asi nedávali. Ta měla večer raději futrovat zeleninový salát tak maximálně s jofurtem a potom si zacvičit na Péťovi.

zaviracispendlik ( 30. července 2013 15:21 )

nevěděla jsem, že ji má šejdrem z kávy

naidka ( 30. července 2013 14:47 )

však jo, víš, jak by jim to pokroutilo huby? Vypadá to, že Vondra už si ho dal.

zaviracispendlik ( 30. července 2013 14:40 )

z cikorek musí být kafe jak bomba

naidka ( 30. července 2013 14:34 )

sorry, ulítlo to, patřilo pod zaviracispendlik a její kafe z cibetek.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa