Čtvrtek 22. duben 2021
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno, déšť 11°C

Česká armáda je doupě neřesti: Poměry, tajné schůzky i nemanželské dítě

Autor: Aha!, shp - 
29. června 2013
05:01

Armáda České republiky je hotové doupě neřesti! Ženatý generál Vlastimil Picek si dokonce dosadil do úřadu milenku. O vlivu Nečasovy dominy na další generály raději nemluvě...

Svého času vlivné Janě Nagyové (48) stačilo se generálům jen zmínit, a hned dostala na špehování Radky Nečasové vojenské špiony. Není divu, milenky tu mají dveře otevřené. Vždyť i hlava české armády Vlastimil Picek (56), ženatý otec dvou dětí dosadil do křesla šéfky komunikace ministerstva svou důvěrnou přítelkyni Miru Třebickou.

Nebylo to z protekce!

Třebická dokonce vztah nepopírá, odmítá však, že by místo získala z milenecké protekce. „Neodpovím, je to pod moji úroveň,“ řekla poté, co rozsáhle popsala svou praxi, jež je prý dostatečnou kvalifikací. Současná vláda je sice v troskách, ministr Picek už ale dostal nabídku na angažmá v té nové, tedy úřednické. A ač si ji ještě rozmýšlí, kvůli splnění svých »závazků« k Třebické to zřejmě přijme.

Plodný vztah

Dalším románkem na obraně je vztah bývalého šéfa sekce vyzbrojování Pavla Bulanta s exředitelkou kabinetu ministra Alexandra Vondry Karolínou Stránskou. Jejich spolupráce v armádě byla opravdu plodná. Mají spolu totiž údajně nemanželské dítě. „Je to má osobní věc, nesouvisí to s mojí prací. Myslím, že na tom není nic zajímavého,“ zareagovala Stránská.

I TIHLE NEMAJÍ ČISTÉ SVĚDOMÍ

Štefka platí alimenty

Exšéf generálního štábu Pavel Štefka, který se dlouho nechtěl znát ke své nyní šestileté dcerce, musel loni začít s placením alimentů. Po testu DNA své exmilence zpětně doplatil 550 tisíc a každý měsíc na její konto musí odesílat 10 tisíc korun

Tajné rande ministra

Polibkem skončil jeden z dubnových večerů loňského roku pro tehdejšího ministra obrany Alexandra Vondru. Nedostal jej však od manželky Martiny (45), ale přítelkyně Moniky Bažantové (44). O jejich vztahu se na obraně dlouho šuškalo. Navíc již předtím vyšlo najevo, že kromě svých tří oficiálních dětí má Vondra i jedno nemanželské dítě se senátorkou za ODS Veronikou Vrecionovou.

andorea ( 30. června 2013 09:01 )

Mám obavu, že s některými kamarádi nejsme a doufám, že ani nebudeme.

vonamula ( 30. června 2013 08:19 )

jestli to nebude tím, že naše udatná armáda zvítězila v nějaké bitvě naposledy za Žižky

hrabenkaostrovinova ( 29. června 2013 21:08 )

Když šli kdysi k armádě, měli většinou hluboko do kapsy. Dnes tací nevědí roupama co by dělali-Nemáme příliš mnoho generálů ??

jecmen44 ( 29. června 2013 20:51 )

klausovka ( 29. června 2013 19:09 )

Vondru políbit tak z toho mám vyrážku do konce života fujtajbl tu jeho křivou drržžku no jo prachy dělaj divy a kuurrwy makaj jak divý

Zobrazit celou diskusi
Další videa