Studenti řvali na Zemana: Méně viróz a pozor na schody!

Autor: shp - 
21. května 2013
22:01

Prezident Miloš Zeman si proti sobě nejmenováním Martina C. Putny profesorem proti sobě poštval řadu studentů. Asi 50 z nich si na něj počkalo dnes před Nejvyšším soudem na Burešově ulici v Brně.

Studenti drželi transparenty s nápisy jako „Méně viróz, více svobody,“ „Dámě baňku?????“ nebo „Buzny z Krna zdraví alkoholika z Hradu.“ Když prezident přijel před Nejvyšší soud, začali na něj pokřikovat.

Pozvání na panáka odmítl

Kromě transparentů se studenti vyzbrojili i lahvemi s alkoholem, které byly přelepeny nápisem viróza, nebo popelníky plnými nedopalků. Prezident se studenty prohodil jen několik slov a pozvání na panáka odmítl. Když pak vcházel do budovy, křičeli na něj studenti: „Pozor, schod“!

itartas ( 1. června 2013 22:52 )

Myslím si, že by si měl každý své sexuální choutky držet doma a ne je chodit demonstrovat veřejně. To tedy od profesorů nikdo nečeká!

handgood ( 23. května 2013 17:36 )

Osinek, seš jen osina v Zemanově zadku, nebo člen akreditační komise, který tu bu-znu odsouhlasil a doporučil.

rudyptak48 ( 23. května 2013 17:32 )

Vzdělaný být může, ale to neznamená, že je také inteligentní. Inteligence se na Karlově univerzitě nezíská. Kdyby byl inteligentní, nechoval ba se tak, jak se chová. K čemu jsou nám tihle titulovaní bl-bci? Zrušily se šlechtické tituly, ale dnes mají někteří tituly delší, než je jejich jméno, a jaksi to není vidět na kvalitě naší společnosti.

osinek ( 23. května 2013 16:37 )

Když Zeman procitl z opice, tak pochopil, že to s odmítnutím podpisu profesorského dekretu pro Putnu přepískl! Zeman byl zřejmě nepříjemně překvapen,že jeho stanoviko odmítli vysokškolští profesoři,studenti i parlamentní politické strany.Proto Zeman hodil zpátečku! Navíc, na rozdíl od rektora karlovy Univerzity, příslušné fakulty (tj. děkan, proděkan atd), akreditační komise vysokoškolských profesorů, kteří schválili Putnovu profesuru, rovněž ministr školství se pod to podepsal, Zeman o tom vůbec nic neví!! Jak mohl bubble01 Zeman rozhodnout (viz tvá poznámka), že profesura pro Putnu je špatně, když Zeman o tom ví kulový a je nekompetentní se k věci kvalifikovaně vyjádřit! Myslíš bubble 01, že rektor Karlovy univerzity, vedení příslušné fakulty, akreditační komise profesorů, ministr školství je parta pitomců, jejichž rozhodnuti o udělení profesury Putnovi musel Zeman zablokovat?

osinek ( 23. května 2013 16:02 )

Putna je velmi vzdělaný,ovládá několik cizích jazyků a přednáší i na univerzitách v zahraničí! Díky svým znalostem a inteligenci má Putna vysokou autoritu v akademické obci i mezi studenty! Přes svůj nízký věk je díky svým přednáškám považován za autoritu ve svém oboru i v zahraničí Co ty umíš rudyptaku48? neděláš (na rozdíl od Putny) spíše ostudu?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud