Prezidentský kandidát Okamura a jeho modelingová stáj

Autor: red - 
20. března 2012
05:00

Jestli to česko-japonskému podnikateli Tomio Okamurovi (39) nevyjde s kandidaturou na prezidenta, mohl by si alespoň založit modelingovou agenturu! O modelky by rozhodně neměl nouzi, mezi oficiálními a nepřiznanými milenkami jich má dost. Monika, Ornella, Michaela, Kateřina… tyto krásky spojuje hned několik věcí – jsou mladé, sexy a všechny prý měly pletky právě s Okamurou!

Kromě oficiální přítelkyně Moniky Talašové (20) spojuje mladičké modelky ještě jedna věc – Okamura jakýkoliv poměr s nimi popírá. A to přesto, že by mu takový »harém« mohl každý muž jen tiše závidět.

Čelem se kandidát na budoucího prezidenta nepostavil ani k nejnovějšímu objevu, fotomodelce Kateřině Myslínové (19). „Na nikoho toho jména si nevzpomínám,“ reagoval na otázku Blesku. Sdílnější nebyla ani blondýnka Kateřina, přestože Blesk má informace, že i ona prožila s exotickým podnikatelem románek. „Nebudu se k tomu vyjadřovat,“ řekla stroze.

Tomio Models:

Monika Talašová (20)

Výška 173 cm, váha 53 kg

Studentka Monika je jediná z Okamurovy »stáje«, ke které se veřejně hlásí. Jsou spolu zatím sice krátce, Tomia ale jeho dlouhovláska doprovází na každém kroku. „Miluji ji a jsem s ní šťastný,“ hlásá podnikatel hrdě do světa.

Michaela Šťastná (25)

Výška 174 cm, váha 56 kg

Uhrančivá brunetka Michaela měla s Tomiem prožít románek na přelomu roku. „Brala jsem to vážně, šokovalo mě, když se ukázalo, že chodí s někým jiným,“ popsala Blesku. Okamura ji zapřel. „Chce se zviditelnit,“ reagoval.

Ornella Štiková (18)

Výška 181 cm, váha 61 kg

Sošná blondýna s Okamurou údajně strávila zhruba půl roku. „Byl příliš sebestředný,“ vysvětlila konec jejich vztahu. I přes existenci společných fotografií se k ní ale Tomio neměl. „Je to zlatokopka,“ opřel se do modelky.

Kateřina Myslínová (19)

Výška 155 cm, váha 43 kg

I poslední Tomiova údajná známost potvrzuje, že si podnikatel potrpí na velmi mladé slečny. Drobná blondýnka ze Šumperka se ve svém okolí známostí s Okamurou netajila, na otázky Blesku ale odmítla reagovat.

martulkaa ( 23. března 2012 10:40 )

Komplex? Z jedne rozmazlene a uzalovane 20tky? Sorry, bych musela hluboko klesnout Vsechny tri, co okamura predvadi jako svoje milenky jsou krasne a na urovni, krome jedne Monicky Monicko, nezapomen me zase udat

delila ( 21. března 2012 17:06 )

Myslel Káťu Myslínovou, o ní se píše že je z Moravy. Ty máš nějakej komplex holka :d

martulkaa ( 20. března 2012 22:19 )

 S jednou jsem si psala na facebooku, sama mi napsala ze s okamurou nic nemelaa sam si dela take veci aby se zviditelnil, takze tak

jpokorna5 ( 20. března 2012 22:14 )

Je to nechutné, ale pan Okamura by se měl nad to špinění povznést. Jsou to zbytky minulého režimu, člověka zdiskreditovat.Pokračuje v tom i režim nynější. Prostě mezi sebe jen tak někoho nepustí. Co když by svůj názor myslel vážně a chtěl ho v praxi uplatňovat.

ivin ( 20. března 2012 22:01 )

náhodou, aspoň je zajímavé ;)

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud