Revoluce v důchodech: Ptejte se ministra Drábka!

Do horkého křesla usedne ministr Jaromír Drábek.
Autor: oj - 
1. 3. 2011
06:48

Rozumíte revoluci v důchodech? Ptejte se na vše, co vás okolo důchodové reformy zajímá. Kdy půjdete do důchodu? Jak vysoký státní důchod bude? Vyplatí se vám spořit? Jak to bude s fondy? Blesk.cz poprvé v historii uspořádá debatu a spoluvytvářet ji můžete i vy. Na vaše dotazy bude odpovídat ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek, ekonomové Pavel Kohout z Partners a bývalý člen NERV a Vít Samek z Českomoravské konfederace odborových svazů. Nejedná se o chat. Vaše dotazy položíme za vás.

Doporučujeme
ines ( 15. listopadu 2011 06:19 )

vsech 5 pohromade kolik to je dohromady?nevite ?tak je to u nas ve vlade nikdo nic nevi ,krome toho ma dati..duchod musite platit socialni a a aha to je malo rekl svejk,musite jeste k tomu setrit do mych soukromnych fondu a a aha to je malo rekl svejk,vase deti vam musi pridat a a a aha ??? ale ja chudak rodic nevim kde jsou me deti! mozna v anglii,na bahamach?v usa? ve spanelsku? logicke je co ze deti moje maji spolecneho s mym duchodem odpovi pan ministr na otazku ? deti neziji s nami,deti nekde lezi z drogovane,deti nevime kde jsou v mladi jsme je odlozili do decaku,jsou nekde ve svete .

pitkin01 ( 1. března 2011 12:07 )

nebylo by lepší uzákonit,že každý nad 65let by dobrovolně požádal o eutanázii a s radostí odkázal všechen majetek ODs-ce?Je třeba se zbavit přítěže jménem důchodce.Asi jako eskymácké ženy ,která už nemohla žvýkat kůže,čimž byla pro komunitu bezcenná.Vystrčili ji před iglu a mráz už se postaral.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa