Svědectví prostitutky: Berlusconi měl sex se třemi dívkami

Ano, Silvio, slyšíte dobře! Měl jste sex ve čtyřech, tvrdí další luxusní prostitutka.
Autor: ČTK, pet - 
4. 8. 2010
13:25

Nová sexuální aférka vyplula na italského premiéra Silvia Berlusconiho (73). Prostitutka Terry Di Nicolová přišla s tvrzením, že předsedu vlády obšťastňovala v posteli současně se třemi dalšími dívkami.

Na sex s premiérem ji prý najal jistý podnikatel. Nejprve formálně pojedli a pak následovaly podstatně neformálnější chvíle. „Pár hodin jsem spala sama, a pak několik dalších hodin společně se dvěma dalšími dívkami z Říma s Berlusconim,“ uvedla.

Výpověď Nikolové přitom připomíná loňské tvrzení další luxusní prostitutky z Patrizie D’Addariové, která líčila noci plné orgií v premiérově římské soukromé rezidenci. Všechny podobné eskapády ale Berlusconi s přehledem ustál.

Není pochyb, že tato nejnovější kapitola ze života Silvia, který v posledních letech proslul románky s ani ne dvacetiletými modelkami a velmi bouřlivým rozvodem, vyvolá v následujících dnech hodně negativních komentářů, ale dá se předpokládat, že v Itálii, jež je už téměř imunní vůči premiérovým sexuálním hříškům, mu způsobí mnohem větší problémy rychle bobtnající politická krize v rámci jeho vlastní straně Lid svobody (PDL). Tato krize vypukla minulý týden, kdy premiér ze strany v podstatě vykopl svého dlouhodobého politického spojence a spoluzakladatele PDL, předsedu Poslanecké sněmovny Gianfranka Finiho.Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa