Obleč nahého Paroubka a Zemákem přejeď voliče

Vystrojte si Jiřího Paroubka podle svých představ. Internetová hra skýtá nepřeberné množství možností  (Autor: www.uzjeparoubekprezident.cz)
Autor: šim - 
10. března 2010
18:37

S blížícím se termínem voleb se začínají politické strany mezi sebou mydlit. Hází na sebe navzájem špínu. Z vypjaté politické situace ale těží také mnoho vtipálků.

Zejména internet přináší nepřeberné množství možností, jak si z někoho udělat pořádnou legraci. Politici v předvolební štvanici jsou snadným a vděčným terčem. Zesměšnění je pravidlo, nepřímá, v nadsázce míněná likvidace přidanou hodnotou.

Krom zakládání nejrůznějších facebookových stránek typu Mladí lidé ne/volí Jiřího Paroubka, či Topolánek je kok*t, se velké oblibě těší také drobné počítačové hry.

Obleč si nahého Paroubka

Nahý předseda ČSSD Paroubek – kreslený – s intimními partiemi rozkostičkovanými. Kolem něj pestrá nabídka svršků, spodků, doplňků i rozbitých vajíček. Uživatel jen pohybem myší snadno ustrojí předsedu do modelu dle svých vlastních představ. Za povedou aplikací stojí dvojice tvůrců s přezdívkami macomix a stařenka. Vyzkoušejte si hru také na adrese www.uzjeparoubekprezident.cz!

Přejeď Zemákem voliče politických rivalů

Jen co byla ustanovena nová strana Miloše Zemana Strana práv občanů, obratem vznikla také internetová hra. Tradičním předvolebním autobusem Zemákem, který ovládáte šipkami klávesnice, jedete s rachotem po silnici a snažíte se sejmout co nejvíce chodců, modrých a oranžových voličů. Jako bonusové terče jsou černí panáčci s obličejem například Bohuslava Sobotky či Jaroslava Tvrdíka. „Netuším, kdo za tím stojí. Naše práce to rozhodně není,“ reagoval na existenci aplikace Bořek Slezáček, mediální poradce SPO. Hrajte na www.spo-zemanovci.cz.

Vyfoť se pro Paroubka

Nejnovější internetovou politickou akcí je vznik skupiny na Facebooku Fotka pro Paroubka. Je reakcí na činnost lidí kolem Jiřího Paroubka, kteří na mítincích ČSSD fotí v publiku své odpůrce. Podle vedoucího marketingu ČSSD Petra Dimuna si socialisté tímto způsobem prověřují, zda nejsou nespokojení demonstranti placeni konkurenční ODS.

"Paroubek si na demonstracích fotí odpůrce. Co mu usnadnit práci a poslat mu svoji fotku mailem na paroubekj@psp.cz? Vystavte ji taky tady!," uvádí se na stránkách skupiny. Počet fanoušků stránky vzrůstá každým okamžikem. Ve středu v podvečer dosahoval již skoro 20.000 členů.

VÝZVA PRO ČTENÁŘE
Znáte také další politické předvolební hry, o kterých by ostatní čtenáři Blesk.cz měli vědět? Napište své tipy do diskuze pod článkem!

malimami ( 12. března 2010 07:59 )

Pokud panu Paroubkovi chlapci z výroby, pokladní ze supermarketů, důchodci a matky na mateřské na jeho sliby skočí, pak to taky o něčem svědčí. A zvláště ty matky na mateřské by měly myslet na své děti a nenechat se oblbovat planými řečmi. A měl byste započítat i sportovce, ty si teď chce taky koupit!

adam55 ( 10. března 2010 22:42 )

djaba ( 10. března 2010 21:38 )

Myslím ,že nemusí mít pan Paroubek , ani pan Topolánek kladnou ani zápornou reklamu.Chlapi z výroby , pokladní ze supermarketů , důchodci i matky na mateřské jasně vidí ,kdo je za obyčejné lidi a kdo dělá zákony pro podnikatele a tuneláře.

agent700 ( 10. března 2010 21:18 )

...vlastní hysterií a přízemností děláte tomuto pánovi z Lidového domu reklamu...navíc ho stavíte do úlohy mučedníka...kontraproduktivní akce, která mu vynese ohromné množství hlasů.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud