Pondělí 14. června 2021
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Jasno 23°C

Paroubkova favoritka Borůvková znectila političky ODS

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: map - 
13. února 2010
05:00

Paroubkova favoritka Alena Borůvková nemá Lucii Talmanovou vážně ráda. Kdysi se s ní hádala o fotku nahého expremiéra Mirka Topolánka a teď se do ní navezla znovu. Kariéru prý udělala přes postel.

A naznačila, že se o ní v kuloárech říkají nepěkné věci, ale „to by bylo na žalobu“…

Borůvkovou, kterou se Paroubek a hlavně prý jeho žena Petra snažili procpat na místopředsedkyni ČSSD, rozčílil rozhovor s místopředsedkyní Poslanecké sněmovny Miroslavou Němcovou. Obhajovala, proč ve vedení ODS není žena: „Je to pořád lepší než chtít prosazovat paní Borůvkovou nebo Brožovou, protože mají krásné oči.“ Borůvková nejprve poděkovala za lichotku. „Jako vyučená dámská krejčová má vkus a jistě nejlepší profesní zázemí pro výkon své funkce,“ napadla Němcovou.

Na výtku diskutujících, že to není příliš fér, si ale Borůvková drze přisadila: „Pokud pilná švadlenka nazývá vysokoškolačku maskotem, něco není v české kotlině v pořádku....“ Už má prý dost těch označení maskot a barbína, která si vysloužila.

Nejvíc to ale od Borůvkové schytala právě Talmanová, kterou Němcová pochválila. „Jaká práce je po 12 letech ve Sněmovně za Lucií Talmanovou? To, že rozvrátila manželství a pořídila si nemanželského syna? Za celou dobu ji nikdo neslyšel říci jednu souvislou větu k politickému dění,“ rozvášnila se Borůvková. A kdyby prý měla zveřejnit, jak se o Talmanové běžně mluví v kuloárech, tak by to prý bylo na žalobu. „Já si zase třeba naopak neumím představit, že bych dělala kariéru přes postel. To raději budu maskot,“ uzavřela to Borůvková.

nikto nevie ( 16. února 2010 07:54 )

Máte recht, žádný slušný člověk se nemůže hlást k ČSSD a už vůbec ne k ODS

martin.1950 ( 15. února 2010 18:18 )

Krámoro, vy taky patříte k těm hulvátům, kvůli kterým už se slušný člověk k ČSSD nemůže hlásit.

martin.1950 ( 15. února 2010 18:17 )

Nafoukaní zbohatlíci jsou ve všech stranách a v ČSSD nebyli jen Paroubek, Rath, Borůvková a Gross. Ale v poslední době tam těch slušných ubývá, anebo je ti hulváti překřikli. Škoda strany pro ně, ale tyhle už volit nemůžu.

neslevap ( 15. února 2010 13:43 )

Když nemáš rád nafoukané zbohatlíky, pro volíš stranu, kterou vedou...(Paroubek, Rath, Škromach, Borůvková,Gross...atd)?

krojc ( 14. února 2010 20:32 )

Chytrost není vzdělanost a naopak, občas se chytrost v podání některých poblytyků mění ve vychcanost a jejich "zdělání" na koupené diplomy

Zobrazit celou diskusi
Další videa