Nicota ovládla Poslaneckou sněmovnu

12. 2. 2010
23:18

A všechno ovládla Nicota, která zachvátila už i Poslaneckou sněmovnu… Tak by mohl začínat nový pohádkový Nekonečný příběh. Pravice už se v minulých dnech pocvičila ve zdržování, a tak v pátek mateřská, důchody nebo nemocenská neměly šanci.

Zdeněk Prosek (ODS) dokonce trhnul nový rekord a vypočítávání čísel bodů, které chce vyřadit z programu, četl hodinu a půl! Poslanci ODS to byli ochotni dotáhnout až do 14. hodiny, kdy už nebylo možné o levicových zákonech hlasovat.

Nicota ve Sněmovně byla nesnesitelná. Někdo si četl, někdo zabořil hlavu do dlaní, někdo hlasitě úpěl. A předsedajícímu Vojtěchu Filipovi (KSČM) se dokonce spustila krev z nosu. Nakonec šéf Sněmovny svolal strany a všechny probíhající schůze ukončil.

ODS chce, aby si poslanci od Sněmovny odfrkli až do voleb koncem května.

kramora ( 13. února 2010 22:32 )

Jestli někdo po tom, co předvedlo tohle ODSSacké panoptikum hrůzy (stačí se podívat na jejich ksichty když stojí pohromadě) bude volit tyhle profláklé ODSSáky, tak by potřeboval zavřít do blázince. To by bylo keců, kdyby takhle blokovali jednání ostatní strany co? To by bylo negativních článků, ale těmhle všivákům se to trpí. A ještě si k tomu troufnou za ty nehorázný prachy co berou udělat volno až do voleb. To si skutečně myslí tohle panoptikum hrůzy, že si z nás mohou dělat srandu a my je ještě budeme volit? To bych opravdu volil třeba Sládka nebo Vandase, aby jim rozbili dr.zku. Nic jineho si nezaslouzi.

karel128 ( 13. února 2010 16:35 )

A ty si myslíš že z tebe dělá pitomce jen ODS..? Pitomce a vola z tebe dělají všichni poslanci, včetně Socanů a komančů.. začni už přemýšlet hlavou.!?!? A jestli Ti to opravdu vadí, tak přijdi na - www.nocr.estranky.cz

karel128 ( 13. února 2010 13:56 )

jen psát, oni mají hroší kůži, jen se tomu smějí.Přijďte to říci přímo osobně a natvrdo - www.nocr.estranky.cz

dostojevskij ( 13. února 2010 13:36 )

Za to co předvádějí nemají dostat žádný plat!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je vidět, že stačí pár kecalů, ostarní chrápou a stejně nic neudělají!!!!!!!!! Senát: to jsou ospalí důchodci- zrušit!!!!!!!!!!!! Pane prezidnte: soudci, poslanci, senátoři- ostuda českého národa!!!!!!!!!! ZASÁHNĚTE!!!!!!!!!!!!!!!!!! .....nebo mají zasíhnout anarchist.é???????????????

sakra ( 13. února 2010 10:39 )

Hlavně ODS a je třeba je skutečně nevolit, protože se tam zase dostanou ti samí a když to bude někdo nový, tak ho rychle "staří" mazáci nasměrují do těch správných protilidových kolejí. Tohle není pravice, ale banda nenažraných syčáků žijící a mlaskající na úkor obyčejných občanů!!!!!!!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa