Volby 2009: Paroubka ruší klauni

Jiří Paroubek  (Autor: abl)
Autor: kb - 
1. září 2009
03:00

Hluční klauni přivedli vedení ČSSD k nepříčetnosti. Hlasité rušení svého nedělního mítinku skupinou mladých lidí považují za nezákonné.

Vítězslav Jandák klauny dokonce přirovnal k nacistickým oddílům: „Do společnosti vnášejí strach a hrůzu. Vzpomněl jsem si na jednotky SA.“ Podle policie skupina až 20 lidí na ostrůvku uprostřed Vltavy stříkala z vodních pistolí, jednou použila světelnou pyrotechniku a dvakrát až třikrát v krátkých intervalech zazněla ruční siréna. Šetří to jako přestupek. ČSSD také včera shrnula, s čím jde do voleb.

Hlavní body programu ČSSD:
* rozšíření přídavků na děti
* společné zdanění manželů
* placená nemocenská i po dobu prvních tří dnů
* zrušení poplatků ve zdravotnictví
* 13. důchod
* novomanželské půjčky
* vzdělání bez školného

-VOLBY 2009: Blesk.cz, váš volební průvodce-

zirafa ( 1. září 2009 14:06 )

TOP 09 - z bláta do louže!! Sebranka krys, která opustila potápějící se loď, aby se pod novým praporem dostala opět ke korytům!!!

zirafa ( 1. září 2009 14:01 )

podle ČSSD! Jen by mě zajímalo, kde by na to svoje rozhazování vzali prachy?! Jen kecy pro omezence, kteří jim to zbaští! No a že z Jandáka s vypitým mozkem padají takové perly, to mě vůbec nepřekvapuje! Opravdu důvěryhodný politik, který prošel už X stran!! Škoda, že tu není blijící smajlík!!

evolucius ( 1. září 2009 11:32 )

...parta polokomunistů,slibujících nesmysly rádoby pro chudé,ale k moci se to dere jak jihoamerická diktatura,prostě papaláši kteří dělají že nejsou papaláši...a Rath asi bude na chvíli uklizen...

1912 ( 1. září 2009 07:48 )

bla,bla,

krabi ( 1. září 2009 06:53 )

SA byly přeci socialistické oddíly - nacionálně socialistické německé dělnické - taky bojovaly za pracující a proti kapitalistům

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud