Svatba exnáměstka Hlaváče: Hnízdečko lásky zařizuje luxusně

Svatba exnáměstka ministra zemědělství Iva Hlaváče
Svatba exnáměstka ministra zemědělství Iva Hlaváče  (Autor: Zbyněk Pecák)
Autor: Tomáš Belica, Vlaďka Hradská - 
31. srpna 2009
06:30

Ivo Hlaváč (33), exnáměstek ministra zemědělství, kandidát ODS do sněmovny a čerstvý ženáč, ví, co chce. Nákup svatebních darů důkladně promyslel a svatebčany pro ně poslal do luxusních pražských obchodů. Skromnost asi silnou stránkou exnáměstka Hlaváče, který se v sobotu v Českém Krumlově oženil, nebude.

Na svém svatebním webu totiž hostům doporučil, v jakých obchodech mají svatební dary vybírat. Přitom Ma Maison v Praze s francouzským nábytkem nebo obchod Potten-Pannen se značkovými kuchyňskými potřebami rozhodně nepatří k nejlevnějším. A pro případ, že by hosté v obchodech nepochodili, peníze na ručně dělanou italskou keramiku by prý také potěšily.

Volby 2009: Volební průvodce Blesk.cz>>

„Prostě máme rádi italskou keramiku. Koupil se jen jeden set, když dá každý host tři stovky, tak co je na tom tak divného?“ rozčiloval se v neděli Hlaváč, kterého přítomnost Blesku na svatbě vůbec nepotěšila.


Po luxusní italské jídelní soupravě novomanželé opravdu toužili. A dočkali se!

„My jsme obyčejná věřící rodina, tak nevím, co se o nás máte co zajímat!“ odmítl se dál bavit exnáměstek, který se připravuje na kampaň do sněmovny. Pokud se tam z desátého místa na kandidátce skutečně probojuje, další zájem Blesku ho určitě nemine.

space ( 1. září 2009 00:05 )

...to snad potřebuje každý, ne? Zajímalo by mně, co udělá Blesk s tím, že Romům v Chanově chce radnice dát 20 milionů? Že by zakáže diskuzi…? Kde asi skončí ty peníze? proč se lidé v Chánově bouří? To bych řešil a ne nějaké ubohé téma se svatebními dary za pár korun….opět typická ubohost Blesku

123ester ( 31. srpna 2009 09:48 )

Žasnu,žasnu a zase žasnu.nechápu ty duševně chudý "lidi" z Blesku,který se přiživujou špínou,lží a říkaji,že chodí do práce.Už děti dostávají za lhaní.Už vidím jak jdou na svatbu a jdou koupit do Tesca rozpadající se servis k tomu šišku salámu,která zplesnivý jen vylezou ven a budou in.Nechte ty dva užít si ten jejich DEN a vykašlete se na ty Vaše spekulace.je to tak strašně nehorázný,co udělali???Kazit lidem radost je asi v popisu práce lidí z Blesku a nechápu,kde je soudnost a postivost?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa