Dívka léta Nikola (17): Pracuje pro Paroubka a svléká se!

Autor: op, map, šim - 
12. srpna 2009
17:40

Šéf ČSSD Jiří Paroubek má blondýnky rád. Ale tahle se mu vážně povedla! Nikolka (17), která Paroubkovi dělala hostesku minulý týden na předvolebním mítinku v Brně, se ráda svléká.

A to všude – v ateliéru, na pláži i v parku. S tímto vysvětlením poslala do soutěže Blesku Dívka léta 2009 své akty.A co nejraději dělá v létě? „Opaluji se nahoře bez,“ tvrdí Nikolka z Jílového u Prahy. To potvrdila beze zbytku, když nám o pár dnů později poslala své fotky na čtenářskou výzvu Nahota na dovolené.

Na mítinku v Brně si však k Paroubkově škodě oranžové tričko nechala.

Soutěžte s Bleskem: Hledáme Dívku léta 2009


VSTUPTE DO GALERIE

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Ludwig L. Pavlas ( 29. listopadu 2017 00:40 )

 .. do prkýnka, co je tohle zase za článek?? Proč by mladá, krásná dívka, nemohla ukázat cokoliv z jejího těla, bez ohledu na to, kde pracuje?? Jestli takováhle dívka pracuje pro Jiřího Paroubka, pak bych byl jeden člověk, být Paroubkem! Ať slečna pracuje třeba v prezidentské kanceláři a když touží vyhrát jakoukoliv soutěž, jako je "dívka léta" tak ať se do ní klidně přihlásí! Je krásná, má co ukazovat a cena jí patří.. A nezajímá mne, jako co, nebo pro koho pracuje, to je její věc.. Držím Nikolčice palce!

kajina ( 15. srpna 2009 02:04 )

Holka, neber si to tak, mladá holt chtěla jen ukázat prsa, nehodnotí sama sebe jako ty a zřejmě to není ani žádná hosteska. Prostě se přichomejtla, ukázala bradavku a je spokojená. Diváci taky.

cartcz ( 14. srpna 2009 12:37 )

Ty jsi ale úúúl, takvého typa jako jsi ty bych si zarámoval do krabičky od sirek

davidbrouk ( 14. srpna 2009 09:27 )

Pěkná mladá holka.Má co ukázat a pár šťouralů plete jablka s hruškama.

kocka22 ( 13. srpna 2009 08:05 )

proboha jaká fotomontáž? Jsou to dvě různý fotky, jedna z mítinku a ve výřezu je druhá, na které je ona slečna. O co se tady dohadujete, jste stejní tupani jako ten váš Jyrka.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud