Vztah Topolánkové a Macha: Byla to jen hra?

Petr Mach a Jana Topolánková
Autor: hof - 
10. 8. 2009
05:00

Jak je to se vztahem dcery Mirka Topolánka Jany (25) s předsedou Strany svobodných občanů Petrem Machem (34)? Když se nedávno objevily spekulace, že je Topolánková těhotná, Mach prohlásil: S Janou jsme se nedávno rozešli! Jestli je těhotná, tak ne se mnou.“

Nechtěl se proto Mach díky Topolánkové jen zviditelnit před eurovolbami? Jejich milostný vztah se provalil na jaře, kdy byli společně vyfoceni na horách. „Trávíme spolu každou volnou chvíli,“ rozplýval se tehdy Mach. Šlo z jeho strany o lásku, nebo to byl jen předvolební kalkul? „Jejich vztah byl jen hrou pro média, ti dva spolu nikdy opravdu nechodili,“ řekl Blesku zdroj blízký ODS.

Otázky na Janino těhotenství nyní Macha zaskočily. „S Janou jsme se dohodli, že se k tomu nebudeme vyjadřovat,“ odseknul nejdřív. Pak ale zřejmě Topolánkovou kontaktoval a do redakce napsal: „Jana těhotná není.“ Blesk se na názor ptal i jí. Vztah s Machem i těhotenství ale komentovat odmítla.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

vrba ( 10. srpna 2009 21:13 )

Bono, bono, že ty vystupuješ na jiné diskusi pod jiným nickem? Tohle humpolácké vyjadřování je mi povedomé.

ondatra ( 10. srpna 2009 12:36 )

Jen aby to nemělo následky.

hani ( 10. srpna 2009 09:54 )

tupohlavost a zradlivost? Mlady politik odhodil zenu jenom pro to ze ma tatinka darebaka. Presne Stalin rikal deti za rodici ne odpovida!!! Jsem psala tomu mylomu chlapu jenom za mafiju tupohlaveho - Jana za to ne muze. To co sdedil pan Mach?

lemoninka ( 10. srpna 2009 09:23 )

Proč by měla vypadat jak dement? Oproti tomu druhému frackovi je normální. Bohužel má jen tatínka idiota.

drobek ( 10. srpna 2009 08:40 )

Já vím,je to dědičnost,tupohlavost se dědí

Zobrazit celou diskusi
Další videa