Zeman „rozčísne“ výsledky voleb. Ptejte se prezidenta, odpoví v přímém přenosu

Autor: red - 
7. října 2018
08:10

V neděli 7. října, jen několik hodin po sečtení volebních výsledků, odvysílá Blesk.cz v přímém přenosu rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem (74). Hlava státu nabídne v Lánech první podrobný komentář k tomu, jak voliči rozhodli. Co říká na vyklizení pozic ČSSD ve velkých městech a propad v Senátu? Jako čtenáři Blesku máte navíc možnost položit prezidentovi přímé otázky na to, co vás zajímá, odpovídat na ně bude v neděli od 11 hodin.

Přímý přenos sledujte zde

K položení dotazu můžete využít formulář v tomto článku a nebo natočte video s otázkou a pošlete nám ho na e-mail zpravy@cncenter.cz.

Online chat

Komunální volby
Konečné výsledky voleb v ČR
Obnovit výsledky
SNK-CELK
34 965
56,48 %
NK
6 232
10,07 %
KDU-ČSL
3 231
5,22 %
ODS
2 281
3,68 %
STAN+NK
2 224
3,59 %
Sečteno 100 %
Účast 47 %

Záznamy předchozích pořadu S prezidentem v Lánech:

Video Zeman promluvil o jedu v Česku, poradci s půlkou žaludku i svém zdraví. - Blesk.cz

Video Zeman se pustil do šarlatánů i sluníčkářů. A s novou vládou překvapil i Babiše. - Blesk Zprávy

Video O Čapím hnízdě, panácích a burkinách: Celý záznam pořadu S prezidentem v Lánech. - David Vaníček, Vera Renovica, Live Box

Video O teroru, Chartě 77 i odchodu Forejta: Miloš Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech. - Blesk

19.3.1977 ( 7. října 2018 08:37 )

 Je nedělní krásný sluneční den tak nám ho prosím nechtějte zkazit

zdenek43 ( 5. října 2018 09:28 )

„Kudy chodil, tudy škodil. Ve dne škodil, v noci krad, sociální demokrat.“ - Karel Čapek (9. ledna 1890 Malé Svatoňovice – 25. prosince 1938 Praha) ....Proces osamostatňování české sociální demokracie z tzv. rakouské internacionály vyústil v prosinci roku 1893 na sjezdu konaném v Českých Budějovicích v založení takticky a organizačně samostatné Českoslovanské sociálně demokratické strany dělnické....Československá sociálně demokratická strana dělnická (ČSDSD) vznikla přejmenováním Českoslovanské sociálně demokratické strany dělnické na sjezdu v prosinci 1918....Ve volbách v roce 1920 obdržela vítězná ČSDSD 25,7 %, a získala tak 74 mandátů. V době zdánlivého rozmachu však již ve straně probíhal politický rozkol mezi vedoucím státotvorným proudem a marxisticko-leninskou opozicí, která se hlásila ke Komunistické internacionále. Opoziční část se sešla na sjezdu v září roku 1920, ustavila se jako ČSDSD-levice a přijala samostatný program....Nakonec v květnu 1921 vznikla samostatná Komunistická strana Československa (KSČ). """"" „Kudy chodil, tudy škodil. Ve dne škodil, v noci krad, sociální demokrat.“ """"" - proto plati i 21.stoleti a je uplne jedno JESTLI JE TO SOUDRUH-StBAK z ANO2011 nebo SOUDRUH-PRITEL z CSSD nebo SOUDRUH-KOMUNISTA z KSCM - - JE TO SOUDRUH - SOCIALNI DEMOKRAT. SOCIALNI DEMOKRACIE je matkou vsech SOUDRUHU.

zdenek43 ( 5. října 2018 09:15 )

Podle zákona o protiprávnosti komunistického režimu z roku 1993 šlo o organizaci zločinnou a zavrženíhodnou. Jejím právním nástupcem je Komunistická strana Čech a Moravy KSCM. Soudružky a soudruzi, přeji nám, aby svět šel nalevo, řekl Zeman na sjezdu komunistům Poprvé od roku 1989 vystoupil na sjezdu komunistické strany prezident České republiky. Miloš Zeman ve svém sobotním projevu poskytl delegátům historický exkurs posledních sta let i svůj názor na sestavení vlády. Komunisté by neměli promarnit šanci, ale také by si neměli klást přemrštěné podmínky. Sám by si přál, aby svět šel nalevo. 21.4.2018 TAK SE NAM SOUDRUH Milos ZEMAN v y b a r v i l ..... noooo on uz v CESKU nemuze vydolovat VIC . . . byl premierem CR - byl a jeste je prezidentem CR jiz podruhe a vic nemuze byt . . . takze SE MSTI SPODNIM 10 MILIONUM OBCANUM Ceske republiky . . . a pomaha INSTLOVAT zpet S O C I A L I S M U S v CR. noooo dari se mu to na 100% - - a dari se MU to - on moc dobre vi s JAKYM MATERIALEM PRACUJE - - - """"" Je to suché konstatování skutečnosti. Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. """"" - Úterý 21. ledna 1992 poslanec SN M. Zeman. - KDYZ JE VETSINA - slabá duchem,,, je debilní nebo dementní nebo alkoholik,,, má podprůměrný intelekt - TO JE RADOST stimto MATERIALEM - m a n i p u l o v a t ! TIM ZE JSTE TAKOVOU a podobne kreatury DOBROVOLNE zvolili v CESKU - skutecne naplnujete - - "" Česko je nejkrásnější zemí na světě. Jen je škoda, že zde žijí Češi. "" - Vlasta Burian (1891 – 1962).

egyptanka ( 5. října 2018 08:13 )

Velmi se těším na pana prezidenta v neděli. Poslouchala jsem ho jako vždy ve čtvrtek na Barrandově a byl opět skvělý.

jen123 ( 5. října 2018 07:51 )

Přiznám se, že na to nemám poslouchat našeho prezidenta. A navíc neděle má být pohodový den, takže není důvod si neděli kazit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud