Program, který nabídne koncerty a divadelní představení, zahájí 12. června turnovský rodák Michal Hrůza se svou Kapelou Hrůzy. "Poté, co se zpěvák dostal z velkých zdravotních obtíží, vrací se na podia v plné síle a s největšími hity. Jako předkapela odstartuje koncert Mother´s Angels," řekla ČTK za organizátory Jitka Maděrová.

Závěr školního roku se ponese v duchu situační komedie Raye Conneyho PRACHY!!! v hlavních rolích s Ondřejem Vetchým a Vandou Hybnerovou. "V červenci na diváky čeká koncert houslisty Pavla Šporcla s úspěšným projektem Gipsy Way. Pro zasmání v červenci přijde na řadu partička z pořadu Na stojáka ve složení Lukáš Pavlásek, Arnošt Frauenberg, Daniel Čech a Karel Hynek," vyjmenovala Maděrová. Závěr prvního prázdninového měsíce bude patřit Věře Špinarové, kterou doprovodí kapela jejího syna Adam Pavlík Band.

"Srpen bude ve znamení chytrých, poetických textů a kouzelné muziky Vlasty Redla. Divadlo zastoupí vtipné i poučné představení Jaroslava Duška Pátá Dohoda. To, stejně jako loni Čtyři dohody, uzavře šestý ročník Sedmihorského léta," doplnila Maděrová. Všechny akce se uskuteční v areálu Sedmihorského léta. Vévodí mu obrovská pergola, pod kterou se vejde většina hlediště. Díky tomu se akce mohou konat i za nepříznivého počasí. Vstupenky jsou ještě k dispozici v předprodejích, jen představení Pátá dohoda je podle Maděrové už teď vyprodané.