"Podpis s Warner Music je pro nás splněný sen, přidáváme se k trendu, že se kapely pomalu vracejí k velkým vydavatelstvím. Způsob práce, že si kapela skoro všechno zajistí sama, nám nevyhovoval. Muzikant má hrát a skládat, a ne řešit věci s Ochranným svazem autorským nebo jak dostat singly do rádia," řekl ČTK klávesista David Šmídt.

Nahrávka s víceznačným názvem Sorry! a texty v angličtině přináší elektronický pop i další žánry. "Sami nevíme, jakou skladbu vybrat jako singl, žánrově je to pelmel, takoví jsme prostě my," uvedl Šmídt. Zpěvák, kytarista a skladatel Jan Žampa dodal, že nejde hrát dvě hodiny jen funky a udržet pozornost posluchačů. "Deska je tak různorodá, protože vznikala tři roky a každý rok frčel jiný styl. Ale ve finále si to k sobě tak nějak sedlo," řekl.

Vedle Žampy a Šmídta jsou členy Martin Puškař (basa), Martin Mrázek (kytara), Vladimír Zeman (perkuse) a Marek Fryčák, který na místě bubeníka vystřídal Michala Honse. O místo za bicí soupravou je velký zájem, "tlačí" se tam i gólman londýnské Chelsea Petr Čech, který jako bubeník s kapelou již několikrát vystoupil. Kapela odmítá, že by v případě jeho angažmá šlo jen o marketinkový tah. "Je to čisté přátelství, Petr s námi klidně jamuje ve vydejchané smradlavé zkušebně. Je to nadaný muzikant, naučil se na bicí a pošilhává po klávesách, taky začal psát texty. Nejde o reklamu, jde prostě o rokenrol," podotkl Šmídt.

Honorárním členem kapely je už od vzniku herec Bohumil Klepl, který má nad její tvorbou podle Žampy "stálý guru dohled". Na obalu nového alba Sorry! jsou dva dětští kosmonauti. "To souvisí s názvem kapely, Eddie Stoilow je balkánský kosmonaut, s nímž nás seznámil Bob Klepl. Stoilow se ztratil ve Vesmíru a my obalem vysíláme malé kosmonauty, naše syny, aby ho našli," vysvětlil Žampa.