První vražda se stala počátkem února 2014, tělo dvaačtyřicetiletého muže se našlo v zaparkovaném autě v Lužické ulici v Praze 2. Další dvě vraždy přibyly v dubnu, mrtví taxikáři leželi na polní cestě u Uhříněvsi. Policie oficiálně přičítá vraždy jedinému pachateli, který je však stále neznámý.

Snímek není rekonstrukcí a předkládá vlastní verzi událostí, jež před dvěma lety otřásly českou společností. Poodkrývá možný důvod, proč pachatel vraždil, a divákům nabízí příběh mladého manželského páru Matěje a Lucie (Filip Tomsa a Lenka Zahradnická), který se nevzdá ani ve chvíli, kdy už nemá před sebou prakticky žádnou budoucnost.

V dalších rolích se na plátně objeví Dušan Sitek, Roman Vojtek, Vlastina Svátková či Brian Caspe.

"Scénář je tímto kriminálním případem volně inspirován. Chtěl jsem natočit film, který se odehrává ve stísněném prostoru, tedy v automobilu. Napsal jsem námět, který producentka ocenila. Asi čtvrtá verze společného scénáře pak byla finální," řekl Pánek po projekci ČTK.

Kůtková se s ním setkala na projekci jeho krátkého snímku Chameleon a zaujal ji způsob jeho vidění. "Dan nemá filmovou školu, ale má talent. Námět se mi líbil, věděla jsem, že umí pracovat s emocemi. Snímek proto není obyčejnou kriminálkou, ale naší verzí toho, jak to tenkrát bylo," dodala.

Daniel Pánek spoluzaložil nezávislou amatérskou filmovou skupinu Big Heads Films, která od roku 2005 produkuje krátké i delší snímky. V létě 2010 byl obsazen do hlavní role po boku Anny Stropnické v krátkém sci-fi snímku Jakuba Hrabáka a Karla Rypla o závislosti na internetu Status: Online. V letech 2010/2011 režíroval krátkou gangsterku Perfida.