"Právě jsme totiž začali natáčet celovečerní komedii Celebrity s.r.o., v níž Mádl ztvární režiséra nekonečného televizního seriálu. Podle stejnojmenné úspěšné divadelní hry Antonína Procházky napsal scénář Petr Hudský, který je podepsán například pod Kriminálkou Anděl či Místem v životě. Mádl se však na scénáři podílel," řekla dnes Šmídmajerová ČTK.

Z dalších herců se ve snímku objeví například Monika Horváthová, Zuzana Bydžovská, Vilma Cibulková, Filip Kaňkovský a Martin Stránský. "Němou roli" přijal prý Miroslav Táborský. Režisér Miloslav Šmídmajer bude s kameramanem Martinem Dubou natáčet do 16. dubna. S premiérou v kinech se počítá na podzim, případně začátkem příštího roku.

Celebrity s.r.o. mají být komedií "v lehkém francouzském stylu". Předlohu prověřily stovky repríz na divadelních jevištích. V roce 2007 ji natočila Česká televize, záznam se stal druhou nejsledovanější inscenací roku.

Mádlovu kariéru odstartovala v roce 2004 úspěšná komedie Snowboarďáci. Je i držitelem ceny za herecký výkon ve filmu Děti noci, kterou získal v roce 2008 na karlovarském festivalu. V roce 2012 absolvoval kurzy scenáristiky na prestižní New York Film Academy a do Čech se vrátil s vlastním scénářem k filmu Pojedeme k moři, který nakonec natočil jako režisér.

Miloslav Šmídmajer je producentem divácky úspěšných filmů Jak se krotí krokodýli, Jak básníci neztrácejí naději, animovaného snímku Čtyřlístek ve službách krále, artového filmu Jiřího Barty Na půdě či Vejšky Tomáše Vorla. Pomohl na svět i oceňovanému Mádlovu debutu Pojedeme k moři. Jako režisér v roce 2009 debutoval pohádkou Peklo s princeznou. Natočil i retro komedii ze školního prostředí Probudím se včera.