Zhruba 95 procent výrobků, zboží a služeb dodala loni WOCO STV zahraničním zákazníkům. Podobně tomu bylo i v roce 2015. Mezi její odběratele patří automobilky Audi, BMW, Ford, General Motors, Seat, Škoda, Volkswagen, Volvo a další.

Společnost se zabývá mimo jiné výrobou ovládacích jednotek pro vzduchové pérování automobilů, vodních ventilů a součástí pro klimatizace automobilů, řídících modulů a řadících systémů. Do jejího sortimentu patří i těsnění, membrány, průchodky, výroba dílů ze směsí EPDM i silikonových směsí na vstřikolisech a transferových lisech. WOCO STV se podílí také na vývoji nových dílů. Má vlastní vývojové centrum a vývojovou laboratoř.

V roce 2016 investovala firma do svého hmotného majetku přes 227 milionů korun. Společnost loni zaměstnávala 912 lidí, o deset více než v roce 2015. Dlouhodobě patří mezi největší zaměstnavatele na Vsetínsku.

Firma patří do mezinárodního holdingu WOCO se sídlem v Německu, který v roce 1991 začal spolupracovat s firmou MEZ Vsetín. O dva roky později se majitelé firmy WOCO rozhodli ve Vsetíně založit vlastní společnost, která dnes nese název WOCO STV.