Vyžeňte Putinovu dceru ze země, vyzval nizozemský starosta

Autor: ČTK - 
24. 7. 2014
10:46

Nizozemský vztek na Rusko kvůli tragédii malajsijského letadla, které bylo sestřeleno na východě Ukrajiny, sílí. Jeden nizozemský starosta vyzval k vyhoštění dcery ruského prezidenta Putina z království. Odpovědnost za zkázu boeingu, který mířil z Amsterodamu do Kuala Lumpuru, na sebe vzájemně svalují Kyjev a proruští separatisté spolu s Moskvou. V troskách zahynulo všech 298 osob, které byly na palubě

Starosta města Hilversum Pieter Broertjes o vyhoštění devětadvacetileté Putinovy dcery hovořil v rozhlasovém interview, později se však za svá slova omluvil a označil je za "nemoudrá". Prý se nechal unést pocitem bezmoci.

Na vojenské základně ve městě Hilversum mají být identifikována mrtvá těla obětí letecké katastrofy. Stokilometrovou cestu mezi letištěm v Eindhovenu, kam letadla dnes z východu Ukrajiny přepravila první čtyři desítky dřevěných rakví s pozůstatky, a základnou Hilversum lemovaly tisíce lidí.

Ukrajinci žijící v Nizozemsku podle listu De Telegraaf už v pondělí vyzvali k uspořádání demonstrace před obytným komplexem v městečku Voorschoten u Haagu, kde Putinova dcera Marija prý žije se svým nizozemským přítelem.

O Putinových dvou dcerách, Mariji a Jekatěrině, se mnoho neví, v médiích se neobjevují a ani se nenechaly v dospělosti oficiálně vyfotografovat. Nicméně fámy spojují Mariji s Nizozemcem Jorritem Faassenem. Nizozemská média tvrdila, že loni pár navštívil Putin, ale prezidentův mluvčí to popřel.

Faassen zastával vysoké manažerské funkce v ruských firmách Gazprom a Strojtransgaz. Do pozornosti ruských médií se dostal před čtyřmi lety kvůli tomu, že jej po konfliktu na silnici u Moskvy napadli tělesní strážci bankéře Matvěje Urina. Urin byl později uvězněn a odsouzen za podvod. Mezitím Putinův mluvčí dementoval tvrzení médií, že by Putinova dcera byla na sedadle spolujezdce v době, kdy Urinovi bodyguardi rozbíjeli okénka Faassenova BMW.

Video Těla mrtvých z letu MH17 odvezli do Holandska, ale ne všechny! 98 těl chybí! - Tomáš Polák, Reuters

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zdenek1044 ( 28. července 2014 17:33 )

http://www.svobodny-vysilac.cz/svcs/

.abcd.abcd. ( 26. července 2014 21:20 )

Putin?????? Ty taky věříš na pohádky a každej vůl tě může oblbnout. Ne Putin, ale Obama woe. Díky Putinovi máme ještě mír.

.abcd.abcd. ( 26. července 2014 21:19 )

Pgga je piča, která leze Čechům do perdele, protože je tam neštastná a ráda by zpět do Čech, ale nemá na letenku.

.abcd.abcd. ( 26. července 2014 21:18 )

pgga - Drž hubu, ty americká rádobyjko. Nelez sem, nás jsi pohanila, pošpinila, my o takovej odpad jako jsi ty nestojíme. Nevíš jak zycházet se svým nahromažděným vztekem. Nelez nám do perdele, my ti o to nestojíme.

vrtajzub ( 26. července 2014 08:35 )

pgga - že pozdravujem tvojho brata ABU SIRA a tatínka ABU KIRA, mojich stálych zákazníkov,Nechceš sa pridať ? Bolo by to zaujímavé ? Čo ty pička suchá, trochu fantázie by ťa možno prebralo Fiťfiriťka nadržaná !

Zobrazit celou diskusi
Další videa