Tímto sestřelili letadlo? Foto teroristů s protiletadlovým BUKem!

Takto raketový systém Buk odpaluje střely.
Autor: šim - 
18. července 2014
10:34

Na internetu se objevily fotografie, které pravděpodobně zachycují konvoj teroristů, jež vezou na stanoviště systém protiletadlových střel, jímž zřejmě sestřelili civilní boeing Malajsijských aerolinek s 295 lidmi na palubě.

Informační skupina včera v 13:30 v oblasti u východoukrajinského města Snižně, které je vzdáleno asi 80 km od Doněcku, vyfotila konvoj řízený proruskými separatisty.

Konvoj s tanky, obrněnými transportéry a tahačem, který vezl protiletadlový systém BUK byl patřen nedaleko DoněckuKonvoj s tanky, obrněnými transportéry a tahačem, který vezl protiletadlový systém BUK byl patřen nedaleko Doněcku | Twitter.com

Konvoj se skládal ze tří tanků, dvou obrněných transportéru, nákladního vozidla s těžkým kulometem. Jeho součástí byl také tahač, na jehož korbě přepravovali obranný protiletadlový raketový systém BUK. Právě ten dokáže sestřelit letadlo až ve výšce 20 km.

Jelikož separatisté sami takovou technikou nedisponují, je velmi pravděpodobné, že je vyzbrojila ruská strana. Uniknutím nahrávek hovorů se ukázalo, že do teroristického útoku na civilní letadlo, jež však bylo sestřeleno nejspíš omylem, byl zapojen také nejméně jeden příslušník ruské tajné služby.

Video Drsné záběry z místa neštěstí: Sem dopadl sestřelený boeing! - BLESK.TV

Video Stroj na smrt: Takhle se Putin chlubil raketami, které zabily 298 lidí! - Reuters

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

cid2000 ( 30. července 2014 14:29 )

Němečtí experti nalezli v kabině MH 17 třicetimilimetrové otvory po vstřelech http://hat4uk.wordpress.com/2014/07/28/new-mh17-sensation-german-experts-point-finger-at-ukrainian -air-force-jets/ John Ward 30. 7. 2014 hat4uk Německý expert Peter Haisenko právě zveřejnil tyto poznatky o katastrofě MH17 (ve zkratce): Neštěstí malajského MH 17 je známé všem. Záznam letu je posuzován v Anglii. Co může zjistit? "Možná více než jste připraveni přijmout .... Obrázky fragmentů kokpitu poskytují šokující obraz. Jsou na nich vstupní a výstupní otvory od kulek. To není spekulace, ale analýza jasných faktů. Kokpit přináší jasný důkaz. Okraje díry po kulkách jsou ohnuty dovnitř a mají kulatý tvar. Vystupní otvory 30mm ráže jsou méně pravidelně tvarované a jsou potrhané směrem ven. Dále je vidět, že výstupní otvory jsou roztřepené s dvojitým hliníkovým povrchem a ohnuté směrem ven. To znamená, že štěpiny ukazují na vstřel z vnější strany. Nýty byly také ohnuty směrem ven.... Tak lze dospět pouze k jedinému závěru: Letoun nebyl zasažen raketou. Poškození letadla je výhradně v interiéru kokpitu... Rusko vydalo data ze záznamu radaru, která ukazují, že Ukrajinský SU 25 byl blízko MH 017. To odpovídá údajům od španělského pracovníka řízení letového provozu, že dva ukrajinské stíhací letouny byly v přímém kontaktu s MH 017. Připomeňme, že SU 25:. je vybaven 30mm kanónem Typ GSch-302 / AO-17A, s kotouči s 250 explodujícími náboji v pásech. Kokpit MH 017 byl zasažen ze dvou stran, jak vstupní tak výstupní otvory jsou na stejné straně .... " Nejsou to přesvědčivé argumenty? Nyní si přečtěte tento článek (také německy) publikovaný v deníku „Nové Německo“ vojenským odborníkem plukovníkem ve výslužbě Berndem Beidermanem, který nabízí stejně pádné důvody, proč letadlo nemohlo být sestřeleno raketou země-vzduch: Kdyby bylo letadlo zasaženo zvenčí raketou, začalo by okamžitě hořet. Vedla by k tomu obrovská teplota vyvolaná třením, které generují střepiny pronikající trupem.

zarazenyprd ( 19. července 2014 07:34 )

Nenajdou, až se to bude vyšetřovat, tak budou trosky přebrané.

zarazenyprd ( 19. července 2014 07:32 )

Komouši nám vnucují teorii, že letadlo sestřelila raketa systému BUK. Na základě čeho to třeba tvrdí křivá držka Ransdorf? On u toho byl? Proč by separatisté používali tento tak údajně složitý systém určený jen pro profesionály? Pro ně jsou dostupnější rakety SS-10 a SS-20, které dokáže zaměřit a odpálit i civilní blb(včetně mne). To, že jsou desítky let staré, jejich samonaváděcí systémy nepoužívají integrované obvody neubírá nic na jejich ničivosti. Mne by stačil jeden pomocník pro nabíjení, pokud by rakety ještě nebyly na lafetě. Předpokládá se, že po odpálení rakety protivník okamžitě pálí rakeru do místa, odkud ta první letěla, proto se okamžitě po výstřelu musí odjet. To není tajemství, to jsou obecně známé věci. Jenže komouši mají stranický úkol masírovat plebs, že letadlo sestřelila ukrajinská armáda. proč by to dělala? Separatisté potřebují provokace, aby měl Putin záminku k invazi na Ukrajinu. Hitler si také vytvořil záminku k přepadení Polska (útok na radiostanici Glivice).

pepatiso ( 18. července 2014 13:30 )

Bleskobolševici vyčmuchali a neochvějně drží stopu-RUSKOU,jak jinak,že!Je to přesně jak jsem říkal-začalo vraždění na ukrajině tak blesk zrušil diskusi,a zase jak jsem napsal,že jak zavětří něco na rusáky tak spustí propagantistickou mašinérii na plný pecky,a stalo se!Židobolševici celého světa se mobilizujou ve válce proti Ruské federaci,je jedno kolik lidí bude muset umřít!Tak blesku GO,GO,GO!

japos22 ( 18. července 2014 13:23 )

Z první části údajného odposlechu vyplývalo, že v oblasti byla nejméně dvě letadla, a piloty jednoho z nich chtěli najít - takže bojové piloty z bojového ukrajinského letounu, kteří se katapultovali - což potvrzuje verzi povstalců - není běžné, aby se katapultovali dopravní piloti

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud