Úterý 17. května 2022
Svátek slaví Aneta, zítra Nataša
Polojasno 25°C

Guns N' Roses v Praze: Pozdní příchod nehrozí. Axl Rose už chodí na pódium včas

Autor: Hana Langrová - 
12. května 2022
08:00

Fanoušci Guns N' Roses se konečně dočkají, 18. června na letiště do Letňan zavítají s hity jako Welcome To The Jungle, Rocket Queen, Sweet Child o' Mine, Patience i November Rain. Navážou tak na zrušené turné kvůli kovidu z roku 2020.

Axl Rose platí v hudebním světě za potížistu. V minulosti se několikrát stalo, že přišel na pódium i s několikahodinovým zpožděním.

Své o tom ví i pražští fanoušci, kteří vzpomínají na koncert v roce 2010 s despektem. Naštěstí si už zpěvák dvakrát napravil reputaci. Poprvé, když zaskakoval v AC/DC, kde zaskakoval za zpěváka Briana Johnsona a podruhé se svými Guns N' Roses, kdy v roce 2017 začal koncert na minutu přesně. Vypadá to tedy, že s přibývajícími lety se i tento bouřlivák zklidnil.

V hudebních kuloárech se traduje historka z roce 1991. Jeden americký DJ prohlásil pro hudební magazín Alternative Nation, že se Axl Rose nemohl odtrhnout od pohádky o želvách Ninja. DJ tehdy dělal asistenta majitele haly Suncoast Dome. Hlavou fanouška se asi honí ledacos, proč se jeho oblíbený interpret ještě neuráčil přijít na pódium. Představa o kresleném seriálu to asi nebude.

Guns N' Roses přijíždí do Prahy se zpožděním oslavit 35 let existence kapely. I přes různé spory v kapele nyní přijede ve skvělé sestavě, kde nebudou chybět kytarista Slash a baskytarista Duff McKagan, kteří se ke kapele vrátili v roce 2016 po dvaceti letech. Fanoušci je tedy viděli i na poslední show na letišti v Letňanech v roce 2017.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa