Středa 3. březen 2021
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Polojasno 10°C

Tata Bojs pokřtí nové album Jedna nula online

Autor: redakce - 
20. února 2021
20:43

Tata Bojs, kteří museli nedávno odložit  plánované turné k vřele přijaté albové novince Jedna nula na podzim letošního roku, se rozhodli spojit se s fanoušky alespoň  virtuálně či lépe řečeno křtem JEDNA NULA OnLive. Právě tak zní totiž podtitul právě  oznámeného speciálního online koncertu, který proběhne 21. února v Airship Online  Studiu DOX+ a bude v lecčems výjimečný.

„Reakce fanoušků na desku Jedna nula nás mile překvapily a v podstatě to byli oni,  kdo nás přiměl k rozhodnutí udělat druhý živý stream v téhle divné pandemické době, když se dožadovali živého provedení písniček. První ‚OnLive‘ koncert proběhl v květnu  z Divadla v Celetné, byl to akustický koncert a byl specifický tím, že jsme diváky obrazně  řečeno posadili do sedadel v divadle a mohli jsme s nimi živě komunikovat. Tentokrát ale chystáme náš klasický ‚velký rokenrol‘ s hosty a speciálně upravenou scénou v sále  DOX+ a tento koncert nebude mít na rozdíl od Celetné benefiční přesah. I když vlastně,  jak se to vezme… Mohla by to být benefice za záchranu zachování Tata Bojs,“ směje  se frontman Tata Bojs Milan Cais a dále poodkrývá ideu plánovaného OnLive koncertu.

„Koncert vnímáme jako malou náplast za přesunutý březnový koncert v O2 Universum,  který měl zakončit celé turné a měl být pražským křtem alba Jedna nula. Tak to pokřtíme  aspoň takhle.“ 

Křest novinky Jedna nula se bude v mnohém lišit od livestreamů tak, jak je převážně  známe. Fakt, že se celá akce odehraje v režii renomovaného režiséra Ondřeje Urbance,  který s Tata Bojs v minulosti již několikrát na záznamech živých koncertů spolupracoval, slibuje takřka filmový zážitek v přímém přenosu, kterému přidá na síle i perfektní  zvuk pod taktovkou Dušana Neuwertha, světelný design dvorního osvětlovače Filipa  Bruthanse nebo originální projekce k novým písním VJe Clada.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa