Kultovní festival Trutnoff možná změní místo. Favoritem je Brno

Autor: ČTK, nkov - 
31. 8. 2018
17:25

Legendární rockový festival Trutnoff by se po dvouleté pauze mohl příští rok znovu konat na netradičním místě. Pořadatel Martin Věchet uvažuje o jeho přestěhování a jedním ze zvažovaných míst je i Brno. Brněnský primátor Petr Vokřál (ANO) o tom informoval na svém facebookovém účtu.

„Zakladatel festivalu Martin Věchet chce podle svých slov přenést ducha festivalu jinam a jedním z favoritů je Brno. Zájem nás těší, proto jsem se s panem Věchetem setkal a jeho představa zní realisticky,“ napsal primátor.

Při setkání s novináři v pátek upřesnil, že pořadatelé festivalu mají zájem o prostranství v přírodě, nelze tedy například využít brněnské výstaviště. „Ve hře jsou tři velmi atraktivní lokality, které bych ale nerad prozrazoval. Myslím, že Brnu by tento typ festivalu velmi slušel. Dohodli jsme se, že budeme v jednání pokračovat a uvidíme, jak budeme úspěšní,“ uvedl Petr Vokřál.

Město by se podle něj v případě, že jednání bude úspěšné, mohlo na pořádání festivalu i finančně podílet, tuto otázku však zatím s Věchetem neprobíral.

Festival Trutnoff Open Air s třicetiletou tradicí se letos už podruhé nekonal, přírodní areál Bojiště, kde býval, má nového nájemce, v jeho okolí vznikly stavební parcely.

Video Koncert Thoma Artwaye mezi fanoušky na festivalu Sziget - Pavel Poslušný

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

rentierskej ( 31. srpna 2018 19:19 )

kdo je na ty feťrácký KUR/VY ještě zvědavý?! proč si ty opilce veškrnka nepozve na dělostřeleckou a neposkytne jim zdarma zahradu?!

pipa583 ( 31. srpna 2018 18:38 )

néééééééééééééééééééééééééé

horalysa ( 31. srpna 2018 18:15 )

Fuj, to jsem se lekl. Doufám že se neprobudil.

Zobrazit celou diskusi
Další videa