Ruští úchyláci v čele s liliputánkou se vrací do Česka: Little Big vystoupí v Praze i Brně

Autor: shp - 
6. 7. 2017
19:31

Poslední vystoupení ruské kontroverzní formace Little Big bylo v pražském Lucerna Music Baru vyprodané. Nikoho proto asi nepřekvapí, že se populární elektronická skupina do Česka znovu vrací. Tentokrát fandy ravu, hardstylu a drum ‘n‘ bassu čekají hned dva koncerty. Jeden proběhne v Praze, druhý se odehraje v Brně.

Přezdívá se jim ruští Die Antwoord a i když podobnost s jihoafrickými legendami rap-ravu nelze přeslechnout, vykračují v hudebním světě Little Big vlastním směrem. Jejich vystoupení jsou bláznivá a energická. Stejně jako jejich videoklipy.

Little Big vydali dosud dvě alba With Russia From Love z roku 2014 a Funeral Rave, které vyšlo o rok později. Ruští šílenci letos vystoupí v pražském klubu Roxy 7. listopadu a na brněnské Flédě o den později 8. listopadu. Na své si tak přijdou fandové z obou konců Česka.

Podívejte se, jak to Little Big rozjeli letos v Lucerna Music Baru:

Video Little Big hrají song Dead Unicorn - Blesk.cz - od čtenáře

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa