Další bondovky už dělat nebudu, oznámil tvůrce příběhů agenta 007 režisér Mendes

Autor: ČTK, ph - 
29. května 2016
09:56

Britský filmař Sam Mendes, který režíroval poslední dvě bondovky Spectre a Skyfall, už další snímky s agentem 007 nenatočí. „Bylo to neuvěřitelné dobrodružství, užíval jsem si každou vteřinu. Ale myslím, že nastal čas pro někoho jiného,“ řekl Mendes britskému deníku The Guardian. Doufá prý, že režisér nové bondovky přijde podobně jako on „z nečekaného směru“.

Mendes také komentoval spekulace ohledně představitele titulní role v pokračování Bondových příběhů. Není totiž jasné, zda to bude i popáté Daniel Craig. V této souvislosti padla jména Toma Hiddlestona, Idrise Elby a Jamieho Bella. Hiddleston a Elba jsou podle The Guardian mezi filmovými fanoušky oblíbení a preferují je také bookmakeři.

Mendes ale zdůraznil, že jakékoli lobbování je zbytečné. „Není v tom demokracie. (Dlouholetá producentka série) Barbara Broccoliová rozhodne, kdo bude příštím Bondem, a tečka.“ Právě Broccoliová vybrala i přes „nulovou podporu“ jako šestého Bonda Craiga, dříve málo známého herce. Ale fungovalo to, dodal oscarový režisér.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

plysovykozisek ( 29. května 2016 17:20 )

 Craig a Dalton nejhorší bondové.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud