Recenze: Nepřehlédnutelná kniha plná kreativních nápadů do každého počasí

Recenze: Nepřehlédnutelná kniha plná kreativních nápadů do každého počasí.  (Autor: nakladatelství Smart Press)
Autor: Dagmar Čechová - 
29. února 2016
09:27

Knih o doma vyráběných dárcích přibývá jak hub po dešti. Láskominy Denisy Bartošové mají ovšem jednu skvělou výhodu – jejich grafická úprava chytne za oko. Navíc tahle kniha nabízí od každého trošku – dekorace, jídlo, pochutiny, potřeby do domácnosti i doplňky oblečení.

Hravá a tvořivá. Tak by se dala jednoduše popsat kniha Denisy Bartošové Láskominy. Ústředním motivem je nyní velmi populární DIY – neboli „udělej si sám“. Denisa radí, jak na dárky pro vaše blízké i pro vás samé.

Rozumně rozdělená do ročních období vás kniha naučí vyrobit krmítko, jehelníček nebo nákupní tašku, ale také uvařit cibulačku, udělat pořádné utopence nebo jak na pořádný kečup. Tato celobarevná fotografická publikace doplněná drobnými náčrtky je doslova kuchařkou na dárky.

Návody v knize jsou jednoduché a přehledné a „ingredience“ není nijak těžké sehnat. Navíc je zde prostor pro vaše vlastní nápady a poznámky, které do knihy chcete vepsat. Vše je doplněno nádhernými fotografiemi, které vás určitě přimějí hned něco zkusit.

„Láskominy jsou všechno, co milujete! Je to jediný výraz, který v sobě skrývá obsah nové knihy. Zahrnuje tak všechno, co ráda dělám – tedy tvoření, vaření a vymýšlení,“ říká o názvu knihy sama Denisa. 


Denisa Bartošová

Láskominy Denisy Bartošové

nakladatelství Smart Press, 2015

191 stran

Hodnocení: 90%

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud